SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyższy stopień w MT - czy mi to do czegoś potrzebne?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej, trener proponował mi egzamin na wyższy stopień (Khan) w MT - narazie mi to do niczego nie potrzebne więc se odpuściłem (koszt to 25 Funtów a nie zamierzam tego robić tylko po to żeby się przed kimś chwalić, tym bardziej że się tym nie chwalę nikomu) - czy w przyszłości mi te stopnie się do czegokolwiek przydadzą?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli z tego co mi Siwy1964 wkleił to te khany przydają się tylko na ścierzce instruktorskiej i to wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3140
Dla własnej satysfakcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 953 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15062
W Muay Thai poziom zaawansowania wyznacza liczba wygranych walk pozdro

Ojca oszukasz, Matkę oszukasz, Życia nie oszukasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
satysfakcja mi nie potrzebna, ja sam wiem ile umiem i na co mnie stać :)
czy np bez żadnych stopni będę mógł stoczyć walkę amatorską?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
trenuje juz ponad 9 miesiecy i pierwszy raz slysze o jakis stopniach w MT moze ten trener Cie poprostu naciaga??

Walki w MT na TPW mozesz toczyc nawet bez przygotowania...to zalezy od trenera czy zechce Cie wypuscic na walke

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu masz przykład
http://web.ukonline.co.uk/phraya-pichai/muaythai/grading.htm
jest coś takiego jak te khany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3140
Jest, unas trener tez cos wspominał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
kolejna rzecz, żeby tylko kase wyciągnąć stopnie do niczego są niepotrzebne i z tego co wiem, to żadna z organizacji zajmujących się MT w Polsce ich nie stosuje

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1264
Khany nadaje się w szkołach które "rzekomo" uczą Muay Boran (do 15)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie jest Muay Boran, a ja nie jestem w PL tylko w UK, i mam legitymację England Muay Thai Federation, ludzie z mojego klubu toczą walki, niektórzy zawodowo, mój trener ma chyba 11 czy 12 Khan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1264
To że nie jesteś w Polsce tylko w Anglii raczej dało się wywęszyć ;) w Muay Thai nie nadaje się żadnych "stopni" odpowiedników pasów w innych stylach czy czegoś takiego liczy się ilość stoczonych i wygranych walk. Khany nadaje się w Muay Boran, więc trzeba ruszyć głową i chwilę pomyśleć... i dojść do wniosku iż szkoła w której się uczysz najwyraźniej odbiegła nieco w tej kwestii od sportowego Muay Thai i wprowadziła stopnie (a po kiego to już się ich zapytaj, rzut na kase albo pomocne narzędzie w kwestii dalszego rozwoju zawodnika).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie Trenuję aikido

Następny temat

tez tak macie ? od czego to

WHEY premium