SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Od czego zacząć?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4309
Od czego zacząć trening mięśni brzucha od dolnej partii mięśni czy od górnej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
są rożne szkoly. jedna ze od dolnych inna ze spięcia/brzuszki.

ja osobiscie propouje :

trenig brzucha 2 x tydzien:

bazujesz na 2 cwiczeiach
-wznsy noog i spięcia.

na poczatek kazdego trenigu dajesz jedno z tych cwiczen , a jako drugie dajesz to co zostalo + skrety nog na boki albo spiecia skosne czyli

I trening
-wznosy noog
-spiecai skosne

II tr.
-spiecia
-wznsoy noog na boki
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4309
Ja ćwiczę brzuch co drugi dzień, tylko do tej pory robiłem tylko spięcia. Teraz dodałem tzw. nożycew pionowe. Czy to jest dobre ćwiczenie(w każdej serii robię tak ok. 30 sekund.)?
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
ok - choc proponuje wznosy noog ew. sztangielke miedzy stopy -


same spiecai - niedobry pomysl - nie rozwijasz calego brzucha - jeszce skosy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4309
Opiszę moj dokładny trening brzucha:
3 serie spięć i 1 seria spięć ukośnych, 3 serie nożyc pionowych.
Jeszcze mam pytanie od jakiej partii mięśni brzucha(dolnych czy górnych) Ty zaczynasz trening?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12079
Podobno najlepsza kolejność to dół, boki i na końcu góra brzuch. Jednak myślę, że dotyczy to tylko mało zaawansowanych. W pozostałych przypadkach najlepiej zaczynać od ćwiczenia, w którym jesteśmy najsłabsi.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4309
Czyli w moim przypadku będzie to dół brzucha.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o opinie

Następny temat

Trening na mase - DO OCENY !!!

electro
Polecane artykuły