Mam kreatynę, carbo i system protein 80 OLIMPu, czy mogę je brać do HST, aby pomogły budować mięśnie ?? Czy dzięki nim będą duże przyrosty i czy zacząć je brać od I treningu (te odżywki są już kupione
)
)Ilość wyświetleń tematu: 3983
)PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

Pozdrawiam
nie kupiłeś kota w worku, bo jakbyś zapytał co kupić to doradziłbym Ci właśnie te odzywki jakie masz.
Pozdrawiam
joł. kermit potrzebujecie pomocy w AD? z checią bym z wami popisał. tylko muze poczytać o hst bo do konca nie rozumiem tych filozofii 
DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
.. spore ilości tych teorii przedstawiał zawsze Biniu.. a cała sztuka sprowadza sie do przymowania 5-7g dziennie w tak naprawdę dowolnych porach.. a skuteczność cyklu zależy bardziej od 50 innych czynników i po chyba ze 20 cyklach kretynowych które mialem mogę to właśnie stwierdzićczłonek-mafia.suple.hardcor.pl
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły