Szacuny
14
Napisanych postów
2265
Wiek
38 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
18238
u mezczyzn najczesciej od pasa w gore a u kobiet od pasa w dół
ale to zalezy od czlowieka jedem ma tu wiecej drugi tu a trzeci znowu gdzie inndziej tak samo jest ze spalaniem mi np. najszybciej widac ze schodzi tluszcz po twarzy potem rece nogi a na koncu brzuch ... a u kogos innego mzoe byc odwrotnie ... to jest jak pogoda nigdy nie da sie tego okreslic.
pozdro !
Szacuny
1
Napisanych postów
169
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1843
A czy da się jakoś ukierunkować odkładanie tkanki tłuszczowej? Np. chciałbym odłożyć trochę tłuszczyku na ramionach i żebrach, a jak najmniej otłuścić się na brzuchu. Pzdr