SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

alkohol w dni nietreningowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam pytanie czy w dni nietreningowe moge spożywać napoje alkoholowe czy to jest raczej nie wskazane?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3185
...niedawno scholowalem na chate po wczorajszej imprezce...dzis silke se ebde musial odpuscic a najgorsze ze jestem w trakcie brania kretki i gainera..chyba nie poszkodzi za duzo co...dzis zaczne juz dobrze jesc i chyba bedzie ok, ae jakis mniejszy sie czuje po tej na***ce..
wiecej niepije....

Michal

...
Napisał(a)
Usunięty przez v3gas za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3185
hehehhehehe dobre to powyzej!
czlowieku pij ile wlezie to cie roz***bie.
a tak bez zartow to nie pij jak nie chcesz spadkow, mozna wypic al od czasu do czasu a nie w dni nietreningowe.......heheheh
Moim zdaniem w poczatkowych okresach nabierania masy nei powinno sie pic wogole,!

Michal

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
jedno piwko na tydzien nie zaszkodzi jak juz tak chcesz pic

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm no to troche mało ale jak sie na pewno więcej nie da to trudno
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15212
Da sie tylko, ze w malych ilosciach, nie uwierze że pijąc nawet jedno piwo dziennie bedzie to mialo jakis negatywny skutek w postaci zatrzymania przyrostów czy tez spadków.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2203
raz na tydzien na***ka nie zaszkodzi,no chyba,ze jestes na maxa wkrecony w postepy

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no mam małą impre niedługo i przydało by sie coś napić ... tak dla humorku, a potem bede abstynentem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3185
ja tez mam na***e jutro.!!nie wiem czy isc i pic!???bo biore teraz gainera i kretke, co radzicie duzo spadnie?

Michal

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47426
oj ja mialem grila w piatek no i wypilem moze z 0,7 l. i jakos spadkow nie zanotowalem. dodam ze wodki z 2 miechy nie pilem. tak wiec koksu wal, a co tam sa wakacje raz czy 2 razy na miecha nie zaszkodzi.

▓╬▓

...
Napisał(a)
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8832
tak wiec panowie nie stresujcie sie !!!!
pamietajcie podstawowe zasady kulturysty - pijaka - polaka

najperw sie najesc na maxa
nie mieszac alkoholi ( najlepsza wodka )
nia jesc slodkiego - tortow -ciastek - wegli .....
pic duzo plynow ( kac to odwodnienie)
duzo tanczyc ( laski to lubia , organizm tez ...)
nie skuć sie jak swinia , bo nie o to chodzi .....
przed polozeniem sie spac obok ukochanej wypic szybko litr wody i duzo multiwitaminy jakies dobrej
wakacje są !!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOZCIE ZLOZYC DOBRY CYKL NA MASSE!

Następny temat

Thermal..Therma co i jak???

electro
Polecane artykuły