Szacuny
2
Napisanych postów
409
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
3185
...niedawno scholowalem na chate po wczorajszej imprezce...dzis silke se ebde musial odpuscic a najgorsze ze jestem w trakcie brania kretki i gainera..chyba nie poszkodzi za duzo co...dzis zaczne juz dobrze jesc i chyba bedzie ok, ae jakis mniejszy sie czuje po tej na***ce..
wiecej niepije....
Szacuny
2
Napisanych postów
409
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
3185
hehehhehehe dobre to powyzej!
czlowieku pij ile wlezie to cie roz***bie.
a tak bez zartow to nie pij jak nie chcesz spadkow, mozna wypic al od czasu do czasu a nie w dni nietreningowe.......heheheh
Moim zdaniem w poczatkowych okresach nabierania masy nei powinno sie pic wogole,!
Szacuny
0
Napisanych postów
979
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
15212
Da sie tylko, ze w malych ilosciach, nie uwierze że pijąc nawet jedno piwo dziennie bedzie to mialo jakis negatywny skutek w postaci zatrzymania przyrostów czy tez spadków.
Szacuny
9
Napisanych postów
594
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
47426
oj ja mialem grila w piatek no i wypilem moze z 0,7 l. i jakos spadkow nie zanotowalem. dodam ze wodki z 2 miechy nie pilem. tak wiec koksu wal, a co tam sa wakacje raz czy 2 razy na miecha nie zaszkodzi.
Szacuny
24
Napisanych postów
2399
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
8832
tak wiec panowie nie stresujcie sie !!!!
pamietajcie podstawowe zasady kulturysty - pijaka - polaka
najperw sie najesc na maxa
nie mieszac alkoholi ( najlepsza wodka )
nia jesc slodkiego - tortow -ciastek - wegli .....
pic duzo plynow ( kac to odwodnienie)
duzo tanczyc ( laski to lubia , organizm tez ...)
nie skuć sie jak swinia , bo nie o to chodzi .....
przed polozeniem sie spac obok ukochanej wypic szybko litr wody i duzo multiwitaminy jakies dobrej
wakacje są !!