Witam. Mam 16 lat i 173 cm wzrostu (64)kg. chodze na siłownie od 4 miesięcy regularnie i chiałbym jeszcze troche urosnąć ok(10 cm) czy jesli nadal bede kontynuował chodzenie na siłownie już nie urosne?? Za wypowiedzi dziękuje z góry a za te co mi sie przydadzą daje S
G -i
G -i...
Krzysztof Piekarz
pewnie że urośniesz,nic się nie bój.No chyba że masz zamiar zostać sztangistą

To ja Ci powiem tak jak mialem 15 lat zacząłem chodzic na siłownie i ostro napierałem jak głopi i dlatego przez cały okres jaki cwicze urosłem tylko 1 cm teraz mam 180 mimo ze przydało by mi sie jeszcze z 3 cm....wiec uwazaj na treingach i j/w mowili to ja to popieram