SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na jakim skosie cwiczyc?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
Na jakim skosie (ile stopni) najlepiej cwiczyc na gorne partie miesni klatki piersiowej?

Basketball - I LOVE this game!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
to zależy na ćwiczeniu których aktonów najbardziej Ci zalezy,generalnie powinien to być kąt ok45 stopni<>

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
thx, a mam jeszcze jedno pytanko, niedlugo kupuje laweczke i sie zastanawiam czy rozpietki odrazu w laweczkach sie przydaja czy lepiej cwiczyc z hantelkami?

Basketball - I LOVE this game!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
aha i niewiem czy warto brac laweczke z modlitewnikiem czy bez, bo za modlitewnik musialbym zaplacic dodatkowo 55zl, w sumie jak przegladalem cwiczenia w atlasie cwiczen to tam niewidzialem zadnych cwiczen wykonywanych przy pomocy modlitewnika wiec niewiem czy jest potrzebny. Plz napiszcie czy warto czy nie bo dzisiaj zamawiam i musze wiedziec jak z tym modlitewnikiem i rozpietkami

Basketball - I LOVE this game!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
co do rozpiętek to ja wolę ćwiczyc hantelkami
a co do modlitewnika to jak najbardziej jest przydatny!Zrobisz na nim biceps naprawdę porządnie,sam poskładałem modlitewnik z desek ale to nie to co oryginał,wygodny i z regulowaną wysokością.Bierz i nie pożałujesz

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
dzieki stary, laweczka juz zamowiona razem z modlitewnikiem

Basketball - I LOVE this game!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ławkę ustawiamy pod kątem 30-45 stopni(tylko większy kąt bardziej angażuje mięśnie naramienne) Tu sam musisz dopasować do siebie kąt, musisz wyczuć mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 690
30-45 stopni, dobrze mówi mój przedmówca. Dobrze mieć regulację własnie na 30 i 45 stopni i stosować takie ustawienia. Np przez miesiąc 30 stopni, a przez kolejny 45 i spowrotem. Mięśnie kochają takie zmiany :) A my potem kochamy je w lustrze ))))

Jestem dobry. Jutro będę jeszcze lepszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4901
ok dzieki za pomoc, ale znowu mam problem niedawno kupilem laweczke i jej budowa pozwala w sumie na dosc róznorodną regolacje ale wydaje mi sie ze wlasnie ta regolacja niemiasci sie w granicach 30 -45 stopni, jak ustawie na wiekszy kat to wydaje mi sie ze jest za duzo a jak zmniejsze o jedno to jest za nisko. Ale moze sie myle, i dlatego pytanie: jak zmierzyc ten kat bo tak na oko jak ustawie w tej gornej granicy to niejestem pewien czy jest to 45 stopni czy wiecej. Troche zamieszalem, ale mam nadzieje ze bedzie wiadomo o co mi chodzi

Basketball - I LOVE this game!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
kątomierzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 690
Weź choćby kartkę papieru i przełam na pół po skosie - masz 45 stopni. Cała kartka ma 90, to jasne. 45/2 to 22,5. Pozaginaj, porysuj - jak tam uważasz. Z kartki można zrobić niezły kątomierz :)

Jestem dobry. Jutro będę jeszcze lepszy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie........??

Następny temat

Jak to jest z bolem po treningu??

WHEY premium