SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dotyczace grup miesniowych i jak je polaczyc, proste pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
Cześć mam mały dylemat bo chcę zacząć ćwiczyć i już mam ułożone ćwiczenia na poszczególna grupę mięśniową: brzuch, biceps, klata, barki, nogi i plecy. I chce trenować 5 dni w tygodni w tym 2 przerwy w środę i niedzielę.

Jak wy byście ćwiczyli to która grupę mięśniową z która byście ćwiczyli, lub które?

Przypominam brzuch, biceps, klata, barki, nogi i plecy i trening tylko w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątek i sobotę.
Ja myślałem nad:
Pon: Brzuch + Biceps + Klata
Wt: Brzuch + Barki + Plecy
Sr: Przerwa
Czw: Brzuch + Nogi
Pia:Brzuch + Biceps + Barki
So: Brzuch + Klata + Plecy
Ned: Przerwa

Czekam na odpowiedzi
Ps. zawsze brzuch, bo chce go wyrobić najszybciej i ładnie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1718 Napisanych postów 27216 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 516400
Brzuch jak każda inna partia potrzebuje regeneracji, nie może katować go codziennie.

Wypełnij ankietę działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
Nie moge wypelnic tej ankiety juz nwm czemu. Chodziło mi tylko aby powiedziec ktore grupy ze soba laczyc najlepiej .. a nie chce zadnej profesjonalnej porady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 45227 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340596
Brzucha z tego nie będzie.

Wypełnij ankietę z podwieszonych(przekopiuj tutaj pola),bo ciężko cokolwiek doradzić nie znając żadnych informacji o tobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Waga : 71kg

Wzrost : 185cm

Cel treningowy : rzezbe

Staż treningowy na siłowni : 2 miesiace

Uprawiane inne sporty : nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full silka

Dieta : prawdopodobnie na mase, czekam na odpowiedzi w innym temacie

Przeciwskazania medyczne : nic

Zażywane suplementy : nigdy

Ostatnio przerabiany plan: poczatkujacy i troche tego zaawansowanego

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): nie patrzalem na to zbytnio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Garść pytań początkującego

Water