No w sumie to rano mi brakuje.
...
to zwyczajne wpc ci starczy firmy extensor jest nie dorgie
(wpc - koncentrat)
btw dudek jezeli czegos nie kumasz odezwij sie na gg
(wpc - koncentrat)
btw dudek jezeli czegos nie kumasz odezwij sie na gg

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤
¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤
Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®
...
Co do kreatyny- Wg mnie bardzo dobra kreatyna jest Creapure olimpa, ale jest dosyć droga
. Vitalmaxa nie brałem, ale dużo udzi mówi ze też jest dobra.
. Vitalmaxa nie brałem, ale dużo udzi mówi ze też jest dobra.
1
...
Damixx, shoho, taran po sogaczu
. Jakby co shoho, mam cię na liście
.
Teraz macie mozecie u mnie liczyć na ściągnięcie bana jakby co
. Jakby co shoho, mam cię na liście
.
Teraz macie mozecie u mnie liczyć na ściągnięcie bana jakby co

1
...
dorian - nie.nikt nie brał
.jak wezmiesz to napisz jakie efekty
o którą kreatyne olimpa ci chodzi?
.jak wezmiesz to napisz jakie efekty
o którą kreatyne olimpa ci chodzi?
...
Poszukaj w wyszukiwarce tam znajdziesz dużo czesc ludzi którzy brali kreatyny Olimpu 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤
¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤
Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!