z tą kretką to troszke wyluzuj. Napisałes, ze od jutra zaczynasz cwiczyć
to po co Ci ta kretka? poćwicz jakis czas, przyzwyczaj organizm, nabierz doświadczenia i dopiero wtedy bierz sie za kretke. W diecie troche pozmieniaj tak jak koledzy wyżej napisali i działaj. Nie wiem czy zauwazyłes, ale bedziesz jadł chyba wiecej supli niż normalnego pozywienia, a tak nie powinno być
to po co Ci ta kretka? poćwicz jakis czas, przyzwyczaj organizm, nabierz doświadczenia i dopiero wtedy bierz sie za kretke. W diecie troche pozmieniaj tak jak koledzy wyżej napisali i działaj. Nie wiem czy zauwazyłes, ale bedziesz jadł chyba wiecej supli niż normalnego pozywienia, a tak nie powinno być
Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)
)