ile cykli z
kreatyną za sobą , jakie efekty ? jaka przerwa ?
"Jak to dawkować i w jakich porach? "
Kreatyna ( jesli jeden z twoich pierwszych cykli lub pierwszy to 5g dziennie wystarczy

)
Dzień treningowy - po treningu 5 g
Dzień nie treningowy - rano 5g
Profi : 2/3 x dziennie między posiłkami / lub do posiłku potreningowego jesli jest mało bogaty w białko i ww ! / ilości w zalezności od brakoow w diecie
"Czy wystarczy mi to na 1,5 miesiąca " - w zaleznosci od dawek ! Jak masz diete to podsumooj ją ( ile ww , białka , tłuszczy i według ew brakoow uzpełniaj

!
Może coś dokupić ? ew carbo ( przydało by się bezpośrednio po treningu razem z kreatyną

- ( carbo będzie odgrywało tu ważna rolę uzpełnienie zużytych zapasów glikogenu mięsniowego po treningu , jak i zostanie wykorzystany w pewnym stopniu jako transporter kreatyny ! )
Pozdrawiam !
Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-07-14 11:39:30