SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple to mój dom ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Witajcie braciaki. Zjawiam się na SFD po dość długiej przerwie z powodu ... zaraz skrobnę kilka zdań. Zresztą sam nie wiem, nie ma szatni itp, więc posta umieszczę w suplach - bo to jest mój dom

... wstałem rano do pracy, godzina 6:00, piątek. Pochyliłem się lekko i coś mi strzeliło lekko w okolicach łopatki. Ale czasem i tak bywa więc się porozciągałem troszkę, ale jakoś ból nie ustępował, wręcz przeciwnie - było mi coraz gorzej, robiem się słabszy z godziny na godzinę. Udało mi się dojechać do pracy, ale byłem już bardzo zmęczony.
Udałem się więc do lekarza na kontrole, bo naprawdę było mi jakoś dziwnie. Do lekarza mam z pracy jakieś 400 metrów i w tym czasie robiłem po drodze kilka przystanków ze zmęczenia, po prostu się zapowietrzałem.
Po zbadaniu mnie, pani doktor powiedziała ... zarwany mięsień przyczepowy grzbietu - po czym dostałem zastrzyk w tyłek przeciwbólowy, maść na plecy i chyba do łykania Diclofenag (czy jakoś tak). Z pracy się już zwolniłem bo nie byłem w stanie wysiedzieć. Minęła już sobota i niedziela. Nie przechodziło mi za specjalnie, z tą różnicą że lepiej mi się tylko oddychało. Ale postanowiłem udać się do lekarza raz jeszcze w poniedziałek, z tym że do innego. I znowu badanie i skierowanie na RTG klatki piersiowej i ze zrobinym już zdjęciem miałem się udać do poradni chirurgicznej.
Chirurg jak zobaczył zdjęcie na izbie przyjęć to kazał mi się od razu rozbierać i kłaść się w szpitalu (bo w nim była izba przyjęć) - okazało się, że mam odme płucną prawostronną, tzn, ścisnęło mi się prawe płuco do wielkości połowy piąstki z powodu uszkodzenia opłucnej (osłony płuca), ale dlaczego to tego już nikt nie potrafił wyjasnić - prawdopodobnie samoczynnie. Pierwsza pani doktor o mało nie wpedziła mnie do grobu, bo gdybym nie poszedł do lakarza po raz drugi, to mogłoby się skończyć bardzo źle. Leżałem w szpitalu 10 dni a na chorobowym byłem ponad miesiąc czasu.
Jedyna rzecz jaka utrzymywała mnie w miarę dobrej kondycji, bo miałem już niewydolność tlenową - to dobra kondycja i silny, wytrenowany organizm !!!
Sam chirurg i anestozjolodzy powiedzieli, że tylko dzięki siłowni, czyli dobrej kondycji i sile, sam po 4 dniach dotarłem do lekarza i szpitala, bo właściwie powinienem leżeć i łapać powietrze jak ryba.
Robili mi drenaż prawego płuca, przebijali żebra rurą o średnicy kciuka, cieli, szyli - beeee, jeszcze prędko nie wróce do treningów.
Jak tylko całkiem się zaleczą rany - wracam do treningów, bo już mi tego tak brakuje, jak diabli !

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OO kondziu mega zdrowia zycze!! Kurcze ta twoja choroba jest paskudna moj kumpel to miał i bez kitu lezał i łapał powietrze jak ryba. Ja musze zucić fajki wiesz ze to nie przez to , ale trzeba Jeszcze raz wracaj do zrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
trzmam kciuki za szybki powrót do pełni sił

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Dzięki bracie, miło być znowu z Wami !

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
powodzenia!!pozdrawiam

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestes mlody i silny
potrzeba troche czasu i wrocisz do pelni formy czego zycze ci z calego serca- trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Heh przykra sprawa. Mam nadzieje, ze szybko wrocisz do zdrowia czego Ci z calego serca zycze !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
-Życze szybkiego powrotu do zdrowia

..nigdy niewiadomo co nas moze spotkać

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
rychłego kombeku do sił witalnych =]

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Rowniez przyłączam sie do zyczen zdrowia,
nieciekawa sytuacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Było nieciekawie ale teraz może być tylko lepiej
Zdrowia życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce mi sie czytac ale pozdraiwam i wszystko bedzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

analiza preparatów multi - witamin i -minarel

Następny temat

Jak to jeść :-?

WHEY premium