mam male pytanie jak kreatyne i hmb powinien dawkowac lekkoatleta a dokladnie skoczek wzwyz.chodzi mi o to ile mam brac i o jakich godzinach.
dodam jeszcze ze zachowanie jak najmniejszej wagi jest dla mnie rzecza bardzo wazna.gdzies slyszalem ze najlepiej opuscic faze nasycenia bo wtedy waga bardzo skacze.a hmb i kreatyna w tabletkach treca. prosze o szybka odpowiedz.
na fotce widac wysokosc 190
skacze wzwyz bauhauahua
Krzysztof Piekarz
ALE TERAS TO NUMER JEDNEN TO KULTURYSTYKA PRZYKTÓREJ JUŻ NAPEWNO ZOSTANE
co do dawkowania to niemam zielonego pomysłu najlepej poytaj trenera moze bedzie coś wedział na ten tema.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .