Czesc tak sie sklada ze od sporego juz czasu mam ,,stagnacje '' w wyciskaniu na lawie i tu moje pytania po jakim czasie udaje sie wam to przelamac ? Ja probowalem juz regeracji , diete jako tako mam , trening dopiero co zmienilem bo wiem ze cwiczylem bardzo zle do tego czasu ale cwicze juz 3 tyg tym nowym treningiem i tez jeszcze nic sie nie ruszylo ... Nie wiem co myslec , ale powiem szczerze ze sie nie przejumuje bo jestem wytrwaly
Za sensowne odpowiedz i pomoc , nagrodze Sogami oczywiscie tym ktorym juz dalem to nie , ale tez mogli by pomoc
Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2004-06-23 11:48:40
Za sensowne odpowiedz i pomoc , nagrodze Sogami oczywiscie tym ktorym juz dalem to nie , ale tez mogli by pomoc
Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2004-06-23 11:48:40

Krzysztof Piekarz



Mawashi S
Sila rosnie z kazdym tygodniem..
, a tak poważnie to dziele się tym co wiem , niech ci na zdrowie idzie