Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
159 dni
Przeczytanych tematów
220
Cześć, czy jest ktoś w stanie polecić jakiś naprawdę dobry i mocny spalacz tłuszczu?
Byłam zainteresowana dwoma:
1) PURE CLINICAL Burn
2) EvoLab Alphaburn
Jednak nigdzie nie mogę ich kupić.
Proszę o polecenie czegoś co naprawdę działa.
Dieta i aktywność jest, szukam czegoś do pomocy :)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Jesteś w dziale odżywianie, więc oczywistym jest to, że polecic Tobie możemy przede wszystkim prawidłowe odżywianie. Będzie to podstawa wyników kształtowania sylwetki, w tym redukcji tkanki tłuszczowej. Jak wspomnieli już w swoich wypowiedziach koledzy powyżej. Nie ma niestety takich cudownych środków. Nawet te, które nie są dopuszczone do sprzedaży nie są niczym specjalnym. Sugeruję skupić się na podstawach. Kofeina, żeby dać z siebie więcej na treningu. Szczególnie w końcówce okresu redukcji tkanki tłuszczowej i ewentualnie forskolina, żeby wspomóc pozbycie się resztek wody podskórnej.
Szacuny
10
Napisanych postów
83
Wiek
25 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
1767
Proszę Cię, polecenie komukolwiek nikotyny jeszcze tym bardziej na redukcji jest lekko mówiąc - niesmaczne. Ja dałem się wciągnąć swojego czasu w to uzależnienie... Jedyne efekty jakie odczuwam po nikotynie (oprócz walnięcia w łeb) to cholerne ssanie w brzuchu - nie polecam tym bardziej na redukcji. Jestem przyzwyczajony do późnych śniadań, w okresie kiedy zażywałem nikotynę nie było szans wytrzymać bez jedzenia.