Siemanko, mam pytanie dotyczące brzucha.
Czy na tym zdjęciu widać rozejście mięśni prostych brzucha czy sobie coś wkręcam na banie i jest to po prostu genetyka zwykła.
edit. przepraszam na tytuł posta
Zmieniony przez - patrykozw w dniu 2025-09-04 20:49:14
Czy na tym zdjęciu widać rozejście mięśni prostych brzucha czy sobie coś wkręcam na banie i jest to po prostu genetyka zwykła.
edit. przepraszam na tytuł posta
Zmieniony przez - patrykozw w dniu 2025-09-04 20:49:14
Krzysztof Piekarz