Szacuny
0
Napisanych postów
26
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
533
Pierwszy cykl to dopiero początek. Ilość kreatyny, która zgromadziła się w mięśniach jest niewystarczająca, aby kreatyna w pełni pokazała swoje anaboliczne działanie. Konieczny jest w Twoim przypadku drugi cykl, ok. miesiąc po pierwszym. Wtedy odczujesz naprawdę duże rezultaty. I nie przetrenowywuj bicepsów, bo nie będą rosły Pozdrawiam.
Szacuny
1
Napisanych postów
1531
Wiek
44 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
24492
Dzieki chlopaki, ale co do vanadylu to sam nie wiem... na forum panuje opinia ze jedyne efekty to zielona kupa.
Nastepny cykl robie za 3 tygodnie, ale poprawie trening:)
Szacuny
2
Napisanych postów
395
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
7126
Zajcew zle mowisz, wlasnie po to zaleca się brac kreatyne tylko przez miesiac bo jak dluzej będziesz przyjmowal ja to będzie ona tracila swoje właściwości anaboliczne i po to robi się ta przynajmniej miesieczna przerwe pomiedzy cyklami aby ta kreatyna calkowicie zniknela z organizmu, ponieważ komorki ludzkie mogą tylko do pewnych granic magazynowac wode poprzez kreatyne i jeżeli będziemy w pewnym momencie nadal przyjmowac ta kreatyne to jej właściwości anaboliczne się wyraznie zmniejszaja nawet do calowitego zaniku przyrostu. Dlatego ta przerwa jest potrzebna na to aby oczyscic calkowicie organizm z kreatyny (oczywiście przyjmujemy niewielkie ilosci wraz z pozywieniem, ale nie maja one wiekszego na to wplywu), wówczas przy nowym cyklu komorki dostaja bodziec i zaczynaja znowu magazynowac wode i nie zaleca się robic nastepnego cyklu przed calowitym zniknieciem kretyny z organizmu z poprzedniego cyklu i odczekaniu pewnej ilosci czasu.