Witam postanowiłem że chce trochę polepszyć swoje ciało bo wyglądam jak zwykły szczypior :) . Tendencji do tycia nigdy jakoś nie miałem . Poczytałem pierw trochę w internecie , ściągnąłem aplikacje która wyliczyła mi zapotrzebowanie kalorycznie na poziomie 3000 kcal. Diete trzymam od tygodnia dodatkowo biorę 5g kreatyny dziennie + plus białko 2x30 . Chciałbym teraz dorzucić jakieś domowe ćwiczenia , pompki plus ćwiczenia z gumą oporowa . Pytanie czy takie ćwiczenia na sam początek ( myślę że ok 3 msc chciałbym zostać w domu ) są dobre i dadzą cokolwiek ? Zamieszczam rowniez zdjęcie z dwóch dni jedzenia do oceny makro .
Zmieniony przez - Ramzez08 w dniu 2024-01-08 15:21:38
Zmieniony przez - Ramzez08 w dniu 2024-01-08 15:21:38


Krzysztof Piekarz