SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zakola w wieku 16 lat

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 21
Witam, w lutym kończę 16 lat i ostatnio zauważyłem coś co mnie bardzo niepokoi. Moja linia włosów. Nigdy się jej nie przyglądałem i w sumie nie miałem po co ale gdy związałem sobie włosy zobaczyłem takie coś ogólnie mój ojciec zaczął Łysiec w wieku 20 lat bardzo szybko i jego rodzina . U matki u mnie akurat nikt nie łysiał. Zauważyłem też u siebie dosyć spore owłosienie. Na nogach itp gęste włosy, cały brzuch i klatka zaczyna mi zarastać identycznie jak u mojego ojca. Czy są to zakola ? Czy przygotować się już na to że stracę włosy ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Witaj.
Tak twoje włosy wyglądają tak jakbyś miał zakola jednak nie jest powiedziane że stracisz włosy być może w takich partiach twojej czaszki w skórze oczywiście umiejscowione są Mieszki włosowe i tam sobie włosy na spokojnie będą rosły Nie każdy ma grzywę po same brwi także tutaj na spokojnie być może aż tak szybko tych włosów nie stracisz. Jednak Musisz przygotować się na to że włosy ich objętość jakość i tym podobne to kwestia głównie genetyki jeżeli twoja rodzina ma predyspozycje do tego że szybko te włosy tracicie to niestety ciebie prędzej czy później też to czeka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Niestety, ale nie da się stwierdzić tego, czy i ewentualnie, oraz kiedy zaczniesz łysieć. Być może trochę, a może nic. Wszystko wyjdzie w praktyce, wraz z kolejnymi latami Twojego życia. W sytuacji, gdy Twoi dziadkowie, czy też ojciec mieli do tego predyspozycje, zwiększa to ryzyko tego też u Ciebie, w dość znacznym stopniu. Niestety nie mamy na to żadnego wpływu i nic nie jesteś w stanie zrobić. Nie pozostaje nic innego, jak mieć nadzieję, że tak nie będzie i starać się odżywiać w zdrowy sposób.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35462 Napisanych postów 27494 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287687
Popatrz na członków rodziny i będziesz miał prawie pewną odpowiedz czy zaczna ci lecieć włosy w przyszłości .. Ja miałem tak jak ty jednak mój tata i dziadek też tak mieli :) Teraz mam większe ale nie tragiczne jednak mi to obojetne bo gole głowe od nastolatka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 2358 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77174
A może Ty po prostu masz tak rozłożone mieszki włosów na głowie? I zawze tak miałes ale tj pieziesz nie zwracałeś na to wcześniej uwagii? Masz może jakieś zdjęcia swoje z jeszcze bardziej młodzieńczych lat abyś był wstanie sobie porównać, o ile cos tam bedzie widać.

A poza tym nic mądrego niema co powiedzieć, bo to wróżenie z fusów zależnie kto co wygrał w lotteti genów :/
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 206 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2813
To jest genetyka będziesz łysy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 5800 Napisanych postów 4621 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27668
Możliwe ze poprostu masz nie wiem jak to nazwać taki układ włosów w sensie ze tak Tobie rosną.. i wyglada jak zakola ale zakolami nie są

Michass90

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
dokladnie moze tak byc. tak jak napisalemw swoim poscie, kazdy ma nieco inaczej rozlozone wlosy na ciele, na glowie rowniez. niektorzy maja wysokie czolo, inni bujna grzywke ktora zaczyna sie w polowie czola%)
Ty mozesz miec juz genetycznie zakola, bo po prostu nie rosna tam wlosy u Ciebie.
ogolnie jak juz bys chcial sie czyms pobawic to mozna kupic derma roller i mieszanki oparte na minoxidilu, matrixylu czy snap8 lub wszystko lacznie i po prostu w miejsca wypadania wlosow, czy w zakola taki produkt aplikowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 5800 Napisanych postów 4621 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27668
TomQ-MAG
dokladnie moze tak byc. tak jak napisalemw swoim poscie, kazdy ma nieco inaczej rozlozone wlosy na ciele, na glowie rowniez. niektorzy maja wysokie czolo, inni bujna grzywke ktora zaczyna sie w polowie czola%)
Ty mozesz miec juz genetycznie zakola, bo po prostu nie rosna tam wlosy u Ciebie.
ogolnie jak juz bys chcial sie czyms pobawic to mozna kupic derma roller i mieszanki oparte na minoxidilu, matrixylu czy snap8 lub wszystko lacznie i po prostu w miejsca wypadania wlosow, czy w zakola taki produkt aplikowac


No dokładnie o tym pisze on może mieć tak rozłożone włosy na głowie i tak to wygląda. Swoją drogą mam kolegę który już w gimnazjum miał tak włosy rozłożone ze wyglądało to jak wysokie czolo i lekkie zakola . Więc taka " uroda " jak to nazywają.

Michass90

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Jak najbardziej należy zgodzić się z wypowiedziami kolegów powyżej. Już od dziecka można mieć tak rozłożone mieszki włosowe, że przyglądając się, widać zakola. Sam mam w podobny sposób, jak dobrze pamiętam już od dziecka i raczej do tej chwili niewiele się to zmieniło. Być może ewentualnie nieznacznie posunęło. Co wraz z upływem czasu wydaje się dość naturalne.

Nie pozostaje nic innego, jak zadbać o kondycję włosów poprzez swoje odżywianie i odpowiednią suplementację.

Zapraszam w tym celu do przeanalizowana Twojej diety w dziale odżywianie.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Morfologia - optymalne warunki badania

Następny temat

Postawa ciała

electro
Polecane artykuły