SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy w wieku 16 lat i przy zwroscie 170 cm...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
..waga 50-52 kg jest normalna??? Trenuje lekkoatletyke ok 3 lata. Jakie są sposby na zwiększenie masy... Jem (jadłem) dużo ale to nic nie dawało... Wcale nie tylem...:(
Tych kalorii nie spalam na treningach, gdyz mialem kontuzje stawu kolanowego i siedzialem w doum ok 4,5 mies nic nie robiac (cwiczyc) i waze tyle samo przed jak i po urazie... Moze wina mojej nie dowagi jest to ze jestem slabo zbudowany, szczuply lub mam dobra przemiane materii...

Zadnych tasiemcow, glizd itd. nie mam i nie mialem, co dwa lata sie badam na pasozyty...

cezary

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
hmmm...... to dobrze.... trzeba cierpliwie czekac az zaczne tyc... :P
przez te wage nie mam zadnych kompleksow :D mi to wszystko jedno czy bede mial nie dowage czy norme...

cezary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
sam sobie odpowiedziałeś - to twoja "przemiana materii"
jednak zwiekszając spożycie i jedząc wiele posiłków dziennie oraz cwicząc siłowo (lekkoatletycznie takze) mozesz nabrać masy mieśniowej !
dla mnie TYCIE to złe określenie bo mało kto chce zyskać na tkance tłuszczowej !
polecam wiec zmienić jadłospis i jeść 5-6 posiłków dziennie (jaknei wiecej)
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
hmmm.... tez tak sadze ze to moja przemiana materii...
co do lekkiej to masa przybedzie mi bardzo dlugo.... nie biegam sprintow tylko srednie dystansy (800-1500m) czyli sila az takiego znaczenia nie ma....
tycie?? slyszalem ze przy nadmiarze tkanki tluszczowej (masy ciala) mozna bardziej efektownie rozwinac mase miesniowa.... a oto chodzi ze "tluszczu" prawie (cos tam musi byc) nie ma.... i efekty mojej pracy na silowni (przez 3 lata z pol roczna przerwa) sa mizerne ...pewnie dlatego ze przy mojej specjalizacji (srednie dys.) jak pisalem wyzej sila nie zbyt wielkiego znaczenia..... troszki boli jak sie patrzy na dobrze zbudowanych rywali......

kazdy czlowiek jest inny i inaczej sie rozwija....

cezary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ja powiem od siebie ze tłuszcz raczej przeszkadza w rozwoju masy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
co pomaga w rozwoju masy ciala??? duzo jesc to nie zdrowo.... a troche 3-4 kilo wiecej mi sie przyda. Jak myslisz ile powinien wazyc srednio szesnastolatek o zworscie 170 cm???

podziekowania z gory
i pozdrowki

cezary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
więcej niż ty !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255

cezary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
zbadaj tarczyce
może masz nadczynność

a poza tym - jedzenie, jedzenie i jeszcze raz jedzenie - kup sobie dibencozyd, nasiona kozieradki i będziesz chłonąć jak odkurzacz

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-09-21 18:54:03

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
podziekowania..... tylko z jedzeniem beda problemy.... prawdopodobnie mam dobra przemiane materii.....czyli napychanie sie jadlem nie da skutkow, spale to wszystko na treningu...... a zdnych specyfikow nie bede pakowal.......



3trzymajcie sie

cezary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Ja też miałem dokładnie taki sam problem jak ty (16 lat, 186 cm i 56kg), ale gdy po 3 latach treningu (sprinty), zacząłem łykać dibencozide magnum z megabola, to teraz po 2 latach mam (189cm i aż 82kg). To coś bardzo u mnie wzmogło apetyt chociarz i tak wcześniej pożerałem mase żarcia i w końcu przytyłem.

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 255
ale lepiej miec ta nie dowage niz nadwage... a juz myslalem ze nic nie urosne... i hyc! jeszcze cos pociagnąlem do gory..
gdy przestane rosnac to wszystko powinno sie ustabilizowac z waga...:)

cezary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolczyk w pepku - problem :(

Następny temat

rozstrojenie zaladka?

WHEY premium