Witam
Trenuje niecałe 2 lata. Ostatnie pół roku wykonuje FBW.Nie wiem czy moj plan nie jest przekombinowany
Chciałbym przybrać troszkę na masie .
W tej chwili ważę ok. 79 kg i jem ok 3400kcal dziennie
Dodatkowo biorę kreatynę i beta alanine
Trenuje 3 dni w tygodniu a brzuch robie w domu tez 3 razy po 10 min ciągłego czasu
Proszę o jakieś korekty jeśli plan jest zły
Może zmieniłbym go na góra dół?

Trenuje niecałe 2 lata. Ostatnie pół roku wykonuje FBW.Nie wiem czy moj plan nie jest przekombinowany
Chciałbym przybrać troszkę na masie .
W tej chwili ważę ok. 79 kg i jem ok 3400kcal dziennie
Dodatkowo biorę kreatynę i beta alanine
Trenuje 3 dni w tygodniu a brzuch robie w domu tez 3 razy po 10 min ciągłego czasu
Proszę o jakieś korekty jeśli plan jest zły
Może zmieniłbym go na góra dół?



Krzysztof Piekarz