SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wybór celu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22
Cześć,

Ćwiczę od ok 2 lat ( z przerwami na covid) początkowo redukcja, od kilku(2-3) miesiecy jestem w okolicach 0 kcal, czy wrócić do redukcji czy moze lekka masa ?
https://ibb.co/85ngD2s
https://ibb.co/4P21qhK
https://ibb.co/wdXSg4W 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Witaj,
trochę tego fatu jeszcze siedzi. Ja osobiście wolałbym jeszcze dociąć, jak najniżej zejść z poziomem tkanki tłuszczowej żeby mieć fajne wyjście pod masę. Może i nawet kosztem utraty posiadanej masy mięśniowej, która jest niewielka. Ale z drugiej strony- jest nie wielka, więc nie wiele jest do stracenia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Hej, nie no zdecydowanie jak kolega wyżej pisze ja bym ciał dalej. No i też takie priorytety to sprawa tego jak się czujesz w swoim ciele patrząc w lustro, czy uważasz że już czas na masę? czy taka forma Cię satysfakcjonuje?
Moje zdanie jest takie że aby wejść na masę to najpierw trzeba zrobić taką redukcję żeby co najmniej odsłonić lekko zarys mięśni brzucha ;)
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
winterR
Hej, nie no zdecydowanie jak kolega wyżej pisze ja bym ciał dalej. No i też takie priorytety to sprawa tego jak się czujesz w swoim ciele patrząc w lustro, czy uważasz że już czas na masę? czy taka forma Cię satysfakcjonuje?
Moje zdanie jest takie że aby wejść na masę to najpierw trzeba zrobić taką redukcję żeby co najmniej odsłonić lekko zarys mięśni brzucha ;)


Nawet pójdę dalej niż Winter i może nawet nie tyle odsłonić lekki zarys co by brzuch był dość dobrze widoczny i później ten zarys trzymać na masie. Jak zniknie to będzie jasny sygnał do tego, że masę trzeba kończyć
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4397 Napisanych postów 2549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35141
Zdecydowanie redukcja, nie ma się nawet co zastanawiać. Masy co prawda masz znikoma ilość, jednak jeśli teraz zaczniesz mase to skończy się to tylko większym ulaństwem, wiec totalnie bez sensu, dotnij na maksa, a później z głowa zacznij mase, bez pośpiechu, tak żeby zachować dobra jakość wypracowana na redukcji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22
Kurde, a planowałem lekko masować do końca roku, a od stycznia zaczac redu, ale ok, pójde za Wasza radą.

Mam jednak drobne pytanie, czytałem sporo o opornej tkance tłuszczowej (ostatnie tygodnie redukcji były na bardzo niskich kcal, i mało co szło - ok 2200) najlepsza opcja sa na to interwały, ale czy da sie je zrobic bez bieżnik/rowerka (mam siłownie w domu, i nie chce inwestowac w kolejny sprzet) ?
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35462 Napisanych postów 27490 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287679
Oczywiście redukcja , zejść jak najnizej z body fat nawet kosztem wychudzenia się ale zrobić lepsze fundamenty pod masę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Wiesz tutaj nawet jak bys chciał lekko masowac to to nie ma sensu nawet bo ciało nie będzie dobrze reagowało nawet na jedzenie, węglowodany przy takim stanie rzeczy. Więc dobrze wybrałeś i na bank wyciągniesz z tego dużo więcej ;)
Co do tego czy interwały czy cardio to wiesz tak naprawdę liczy się deficyt kcal, interwały to też zależy jak mocno się do nich przyłozysz tak jak i do cardio w sumie. Bo można zrobić tak interwał że żyć się nie chce po nim przez kolejną godzinę a można takie że zaraz byś jeszcze mógł iść trening robić ;P
A co do metody/sprzętu to możesz interwały robić np takie że 5min truchtu w miejscu(skipA albo skipB) później 5min burpees (30s pracy/30s odpoczynku) i na zejście znów kolejne 5min skipA albo skipB w miejscu i żadnego sprzętu nie trzeba ;)
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Fatu masz jeszcze dość sporo ja osobiście również bym był za tym aby zrobić redukcję minimum do końca roku powolutku ten Fat wyciąć tak aby w okolicy świąt wyjść sobie z redukcji i móc cieszyć się mile spędzonym czasem z rodziną. A od nowego roku ruszyć sobie powoli z masą i dokładać już jakościowych kilogramów na sylwetkę. Obecnie faktycznie masy mięśniowej również za dużo nie ma co wizualnie może sprawiać że sylwetka ma również więcej tłuszczu jednak tutaj ewidentnie jest jeszcze co redukować..

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - sprawdzenie

Następny temat

Trening FBW do oceny

electro
Polecane artykuły