Szacuny
0
Napisanych postów
36
Wiek
28 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
482
Korzystając z okazji to chciałbym zapytać odnośnie "zerowego bilansu kalorycznego" Bo faktycznie tydzień/1.5 tygodnia gdy zacząłem pić yerba mate to nie czułem głodu i faktycznie jadałem 1000 - 1500 kalorii i gdy wleciałem na faktyczne parametry tj. 2660 to czuję się cały czas pełny no i 1k wróciło na swoje miejsce po jednym dniu
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6447
Napisanych postów
79265
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774594
Nadal nie bardzo rozumiem o co pytasz. Zerowy bilans kaloryczny to tyle ile wynosi Takiej zapotrzebowanie kaloryczne organizmu. Możesz je policzyć dokładnym wzorem. W zasadzie cały czas pisaliśmy na ten temat. Polecam wrócić do poprzednich stron tego tematu i przeanalizować jeszcze raz naszą dyskusję. Dodatni bilans kaloryczny niezbędny jest w celu budowy masy mięśniowej. Ujemny bilans kaloryczny niezbędny jest w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Na zerowym bilansie kalorycznym dostarczasz tyle energii aby wychodziło na równi.
Szacuny
0
Napisanych postów
36
Wiek
28 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
482
domer
Nadal nie bardzo rozumiem o co pytasz. Zerowy bilans kaloryczny to tyle ile wynosi Takiej zapotrzebowanie kaloryczne organizmu. Możesz je policzyć dokładnym wzorem. W zasadzie cały czas pisaliśmy na ten temat. Polecam wrócić do poprzednich stron tego tematu i przeanalizować jeszcze raz naszą dyskusję. Dodatni bilans kaloryczny niezbędny jest w celu budowy masy mięśniowej. Ujemny bilans kaloryczny niezbędny jest w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Na zerowym bilansie kalorycznym dostarczasz tyle energii aby wychodziło na równi.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6447
Napisanych postów
79265
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774594
Niestety skoro jadłeś głodowe ilości energii w postaci 1500 kalorii, to doprowadziłeś do spowolnienia metabolizmu i być może zabrudzeń hormonalnych. Zależy ile czasu taka głodówka trwała. Wychodząc z niej nie da się już unikać efektu jojo. Popełniłeś podstawowy błąd i musisz teraz ponieść tego konsekwencje. Nie tylko miała to wpływ na metabolizm, ale również na funkcjonowanie układu trawiennego. Z tego też względu jedząc więcej, czyli ilość bliską zerowego bilansu energetycznego czujesz się obiedzony.
Szacuny
0
Napisanych postów
36
Wiek
28 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
482
domer
Niestety skoro jadłeś głodowe ilości energii w postaci 1500 kalorii, to doprowadziłeś do spowolnienia metabolizmu i być może zabrudzeń hormonalnych. Zależy ile czasu taka głodówka trwała. Wychodząc z niej nie da się już unikać efektu jojo. Popełniłeś podstawowy błąd i musisz teraz ponieść tego konsekwencje. Nie tylko miała to wpływ na metabolizm, ale również na funkcjonowanie układu trawiennego. Z tego też względu jedząc więcej, czyli ilość bliską zerowego bilansu energetycznego czujesz się obiedzony.