SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pytania dotyczące mojej sylwetki. Jestem po zakończonej 3 miesięcznej redukcji i zastanawiam się co dalej. Rozważam pomiędzy docięciem resztek tłuszczu z brzucha na wiór, albo rozpoczęciem czystej masy mięśniowej, na czym bardziej by mi zależało, ponieważ, chcę nabrać trochę mięśnia. Moją najgorszą stroną są okolice brzucha, które nie są proporcjonalnie małe do góry. Proszę o porady w wyborze dalszego kształtowania mojej sylwetki.

Wzrost - 172
Waga - 58
Wiek - 18













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dalsze zdjęcia
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
cdd.




...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709969
Masuj .
Nie ma co dalej wycinać bo mięśni brak .
Zacznij od policzenia zapotrzebowania kalorycznego
https://www.sfd.pl/-t276436.html 

Jeżeli Twoim celem jest masa to dodajesz ok 300kcal,

https://www.sfd.pl/-t1135440.html - Źródła białka w diecie.

https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.

https://www.sfd.pl/-t1135388.html  - Źródła węglowodanów w diecie.

W rozkładzie makroskładników na początek przyjmujesz białko 2 g , tłuszcze 1-1,5 g na kg masy i reszta kalorii z węglowodanówo

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile około mam % fat i czy ta fałda, która jest na czwartym zdjęciu, gdy siedzę - to na masie, jakoś się "poprawi"?
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709969
Jak się siedzi to zawsze będzie fałda . Jeżeli Nie będziesz się nastawiał na tzw „agresywną masę” wybierzesz metodę ostrożna z delikatna nadwyżka , to możesz liczyć nie tylko na przyrost tkanki mięśniowej, ale utrzymanie ilości zapasowego tłuszczu w ryzach. Wymaga to jednak zazwyczaj zaawansowanych strategii żywieniowo-treningowych oraz przede wszystkim: cierpliwości i czujności. Proces ten jest stosunkowo żmudny i musi być rozłożony na wiele miesięcy, jeśli postępy mają być zadowalające. Bierz się do roboty

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Skoro jesteś po okresie trzech miesięcy redukcji, to warto wejść na zerowy bilans energetyczny, przez około dwa tygodnie, a w przypadku treningu wprowadzić strategiczne roztrenowanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule przedstawionym poniżej:

https://potreningu.pl/artykuly/trening/roztrenowanie-strategiczne-regeneracja---trening-i-odzywianie-w-tym-okresie-595

Następnie jak najbardziej można skupić się na budowaniu masy mięśniowej. Poziom tkanki tłuszczowej jest dość niski. Niestety na dole brzucha zawsze będzie trochę opornej tkanki tłuszczowej. Z czasem się tego pozbędziesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29759 Napisanych postów 27260 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384639
możesz już próbować z masą, delikatny plus, obserwuj obwody, wagę i lustro, jak coś niepokojącego się będzie działo to podcinaj, bo szkoda zepsuć bazę
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Zgadza się. Istotna będzie obserwacja obwodów ciała, co jeden - dwa tygodnie rano na czczo i zapisywanie ich. Poza tym, raz w miesiącu zdjęcia sylwetki (przód, bok i tył). Warto zwrócić uwagę na to, aby zdjęcia były wykonane w tej samej pozie, odległości, świetle, bieliźnie i opaleniźnie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule przedstawionym poniżej:

https://potreningu.pl/artykuly/poprawa-kondycji/jak-monitorowac-swoje-efekty-treningowe-5365
https://potreningu.pl/artykuly/poprawa-kondycji/jak-mierzyc-efekty-treningu-587 

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka, czy imprezowanie?

Następny temat

Kolacja - redukcja

electro
Polecane artykuły