Witam, mam pytania dotyczące mojej sylwetki. Jestem po zakończonej 3 miesięcznej redukcji i zastanawiam się co dalej. Rozważam pomiędzy docięciem resztek tłuszczu z brzucha na wiór, albo rozpoczęciem czystej masy mięśniowej, na czym bardziej by mi zależało, ponieważ, chcę nabrać trochę mięśnia. Moją najgorszą stroną są okolice brzucha, które nie są proporcjonalnie małe do góry. Proszę o porady w wyborze dalszego kształtowania mojej sylwetki.
Wzrost - 172
Waga - 58
Wiek - 18

Wzrost - 172
Waga - 58
Wiek - 18

Krzysztof Piekarz


