SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczenia z gumami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Witam chciałbym zapytać czy ćwiczenia z gumami oporowymi będąc facetem ma sens? Moim celem jest redukcja tłuszczu tak by uwidocznić mięśnie więc jestem na deficycie. Nie wykonuje żadnego cardio z racji 9 godzinnej stojącej pracy i boleści stopy po niej. Ćwiczenia wykonuje prawie na każdą partie co drugi dzień. Niestety nie mam możliwości zakupu hantli czy pójścia na siłownię..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Oczywiście, że warto robić ćwiczenia z gumami oporowymi bo to doskonałe narzędzie treningowe gdy nie mamy dostępu do większej ilości sprzętu.
Można fajnie się pobawić gumami oporowymi jako uzupełnienie treningu w domu. I nie ma tutaj znaczenia czy jest się mężczyzną czy kobietą to akurat nie ma nic do rzeczy.
Jak już się gdzieś wybieram w podróż służbową, a wiem, że hotel nie ma siłowni to biorę gumy oporowe do torby. Mało miejsca w torbie zajmują, a zawsze jakiś trening w pokoju się da wykonać.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Są takie gumy że ciężko się na nich trenuje,m jak będziesz progresował opornością gum to będzie wszystko w porządku


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-09-02 22:34:08

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 41 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 248
Gumy są jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, nawet dla facetów, a to nie powinno być wyznacznikiem, ponieważ nie są one przypisane tylko kobietom. W dodatku gumy są bardzo elastyczne i łatwe do szybkiego zmieniania ćwiczeń i partii mięśni.
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35463 Napisanych postów 27519 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287734
Oczywiście że tak , gumy oporowe to rewelacyjne rozwiązanie dla osób poczatkujących a przy ich użyciu zrobisz super trening całego ciala wykonujac większość ćwiczeń z siłowni , opór można regulować poprzez skracanie gumy lub używanie kilku gum jednocześnie , zestaw 4 gum od +- 2/3kg do +- 40 to koszt około 80 zł .Osoby poczatkujące przez wiele miesięcy mogą świetnie progresować używając gum
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243118
witaj.

Ćwiczenia wykonuje prawie na każdą partie co drugi dzień. Niestety nie mam możliwości zakupu hantli czy pójścia na siłownię..

zerknij
https://potreningu.pl/articles/6459/jak-trenowac-w-domu-trening-bez-silowni-i-sprzetu
masz tam zmontowany kompletny plan jak trenować na gumach w domu:)

ogólnie sam ćwiczyłem w czasie zamknięcia siłowni na gumach i z powodzeniem 5 treningow w tygodniu juz pozwalalo mi nieco utrzymac to co wypracowalem.
na redukcji tym bardziej gumy spelnia swoja role

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW jako dodatek do SW

Następny temat

dalszy progress

electro
Polecane artykuły