Witam. Przez 3 miesiące trenowałem z użyciem własnej masy ciała. Jestem teraz na mostku cypio 125mg c3d i hcg 5000iu raz na miesiąc. Za jakiś miesiąc do półtorej planuję zacząc cykl propka więc pewnie zmienię plan, ale jak narazie chcę zacząć delikatnie. Oto mój plan 3 dniowe FBW :
Siad highbar 3x10
Martwy sumo 3x10
WL 3x10
Wiosło sztangą 3x10
OHP 3x10
Podciąganie neutral 3x10
Francuskie wyciskanie sztangą na ławce ze skosem dodatnim 2x12
Młotki 2x12
Wznosy bokiem 2x12
Najpierw 2, 3 serie rozgrzewkowe następnie 3 lub 2 serie właściwe stałym ciężarem. Narazie zaczynam lekkimi ciężarami. Progresował będę w taki sposób ze jeśli na 3 treningach w tygodniu wykonam cwiczenie na 10 lub 12 powtórzeń w 3 lub 2 seriach to dodam ciężar na następny tydzień. Czyli prościej mówiąc co tydzień w wielostawach 2,5 kg, w izolacjach 1kg. Przerwy między seriami 2 minuty. W dni wolne od treningu będę ćwiczył brzuch i rozciąganie.
Zmieniony przez - sebaksc w dniu 2020-06-06 17:59:27
Zmieniony przez - sebaksc w dniu 2020-06-06 18:10:18
Siad highbar 3x10
Martwy sumo 3x10
WL 3x10
Wiosło sztangą 3x10
OHP 3x10
Podciąganie neutral 3x10
Francuskie wyciskanie sztangą na ławce ze skosem dodatnim 2x12
Młotki 2x12
Wznosy bokiem 2x12
Najpierw 2, 3 serie rozgrzewkowe następnie 3 lub 2 serie właściwe stałym ciężarem. Narazie zaczynam lekkimi ciężarami. Progresował będę w taki sposób ze jeśli na 3 treningach w tygodniu wykonam cwiczenie na 10 lub 12 powtórzeń w 3 lub 2 seriach to dodam ciężar na następny tydzień. Czyli prościej mówiąc co tydzień w wielostawach 2,5 kg, w izolacjach 1kg. Przerwy między seriami 2 minuty. W dni wolne od treningu będę ćwiczył brzuch i rozciąganie.
Zmieniony przez - sebaksc w dniu 2020-06-06 17:59:27
Zmieniony przez - sebaksc w dniu 2020-06-06 18:10:18
Krzysztof Piekarz
