Na początku powiem że mam mam 180 cm wzrostu i waze 66 kg.Zastanawiam sie co by to jesc , poniewaz ciezko mi nabierac masy. Duzo biegam, plywam ogolnie prawie codziennie napotykam wysilek fizyczny.Stosowalem diety ,ale rosnie tylko tluszczyk na brzuchu a raczki i nogi nic.Czekam na porady. POZDRAWIAM - Gucio
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
poczytaj posty podwieszone widocznie zamało białka dostarczasz i to może być przez te cwiczenia jak masz złe tetno ni niczym sie niezabezpieczas po cwiczeniach dawaj weglowodany i białko do zatrzymania katabolizmu
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak
...
czy tu tętno ma coś wspólnego ?? Zazwyczaj mam bardszo wysokie, bo treningi jakie przechodzer sa meczace, zatem przed treningiem tez mam jesc?? ile czasu przed?
...
1.5 h przed
i najlepej odrazu po zaoczeniu
Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2004-05-14 16:15:27
i najlepej odrazu po zaoczeniu
Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2004-05-14 16:15:27
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak
...
kto mi coś jeszcze podpowie... jadlem juz odpowiedznio tyle bialka i tyle ww, ale brzuszek tylko rosnie.A chcem nabierac masy ogolnie, ale bez stosowania odzywek.
...
zmiejż węgle i unikaj prostych zastąp zdrowymi tłuszczami
używaj pasa wyszczuplajacego do aerobów ito fatwiej z brzucha ci zleci tłuszcz
używaj pasa wyszczuplajacego do aerobów ito fatwiej z brzucha ci zleci tłuszcz
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz