Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
Kacperek200325
Obecnie nie sprawdzałem poziomu testosteronu ze względu że mam 16 lat stosowalem zma przed snem po odstawieniu samopoczucie sila itd poszła w dół więc chyba o testosteron tez spadł trochę
w tym wieku ingerencja w hormony moze przyniesc efekt odwrotny od zamierzanego,
probemy z kiepskim samopoczuciem zazwyczaj powiazane sa z tym jak sie odzywiamy na co dzien i jaki tryb zycia prowadzimy.
zadbaj o podstawy, odpowiendia ilosc snu, wypijanej wody, zweryfikuj to co jadasz na co dzien, czy sa to pokarmy dobre jakosciowo,
pozniej szukaj wsparcia w podstawowej suplementacji, jak chocby witamina d3 i k2, ktore powinny pomoc z samopoczuciem, jezeli jest kiepksie, a witamin tych nie spozywasz odpowiendio duzo na co dzien