SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna przez 3 miesiace ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14873
czesc
Chce zrobic faze nasycenia kretką przez 5 dni, a nastepnie przez 12 tygodni 3g dziennie brac.
Co o tym sądzicie?

Rino

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mi akurat zalezy bardziej na masie i cwicze poprostu dla siebie zeby ladniej wygladac, to co mi polecacie? chcialem caly czas brac jakiegos gainerka a kreatyne miesiac brac miesiac nie, i dotego dolozyc cos w przerwach... pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21707
za dlugo, strata pieniedzy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1987
zdecydowanie za dlugo, a do tego 3g dziennie to wg. mnie za malo.

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
mozesz...~3g to dobra dawka.../cykl mozesz pociagnac..jeszcze znacznie dloozej/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
Moim zdaniem za długo.Zrób cykl 2 miesieczny,poczekaj 2 miechy i zrób anstepny.Poim zdaniem lepsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba to nie jest taki zły pomysł, tylko czy dawka nie będzie zbyt niska/może przynajmniej 5g/ no ale spróbuj bo ja wiem, że to jest niezłe rozwiązanie/mięśnie przez długi okres czasu powinny mieć stworzone dobre warunki do wzrostu/.
1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17421
jak chcez jechac dlugo z kretka to zrob najpierw (5 dni max) nasycenie 20g/dzien i pozniej juz jedz do konca dawka 0,03g/kg masy ciala i mozesz tak jechac nawet dluzej niz 3 miechy

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
meteorr - dawka 3 g z pewnoscia nie bedzie za mala; po wysyceniu naprawde wystarczy przyjmowac 0,03 g/kg; nie ma tez powodu do obaw, ze wplynie to negatywnie na nerki czy watrobe; proocz tego wydaje sie, ze cykliczne podawanie kreatyny przynosi mniej korzysci niz sooplementacja ciagla

jako ciekawostke moge podac, ze loodzie przyjmowali kreatyne bez przerw po kilka lat -> 2-3 /mysle tu o testach, jak i zwyklych trenoojacych/ i nie odbilo sie to na ich zdrowiu ani wynikach

niemniej jednak, kazdy zrobi tak, jak loobi

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20037
grasik to jakbym chcial brac kreatyne non-stop to mniej niz 5g dziennie brac ? Moglabys szerzej opisac to zagadnienie ? Co daje ciagle wspomaganie kretka ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17421
" to jakbym chcial brac kreatyne non-stop to mniej niz 5g dziennie brac "

jak chcez jechac dlugo z kretka to zrob najpierw (5 dni max) nasycenie 20g/dzien(w dawkach dzielonych po 10g) i pozniej juz jedz do konca dawka 0,03g/kg

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14873
A kiedy i jak ta dawke 3g brac kreatyny?
w dni bez siłki rano na czczo 3g, w dni treningowe po siłce 3g.
Chyba takiej dawki nie ma co dzielic na pół?

Rino

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory Gainer ..

Następny temat

ZESTAW PYTAN Z SUPLEMENTACJI

electro
Polecane artykuły