Szacuny
1938
Napisanych postów
17102
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
90281
No i prawidłowo. Byłyby jaja przyćmiewające "świetne" decyzje KSW wszystkie razem wzięte gdyby było inaczej.
Nie chwaląc się przewidziałem że Khabib nie będzie taki bezradny w stójce jeśli okaże się że ma dobrą szczękę. Podobnie jak w walce Weidman - Anderson
Udana gala
"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.