SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 229: Nurmagomedov vs McGregor - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yoshi87
...rozpętało się piekło...
Kto takie teksty wymyśla
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Jak mu zabiorą pas albo nie wypłaca siana to powinien iść w p***u z tego cyrku i pewnie to zrobi.

Wypłaty od Putina i Kadyrova tak pewnie większe niż od łysego :p


Zmieniony przez - jac88 w dniu 2018-10-12 17:34:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Putin jak zechce to kupi ufc za zaskórniaki


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-10-12 18:15:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Może ja jestem jakiś staroswiecki ale zachowanie Conora dla mnie to paranoja dziwie się ze nikt jeszcze mu nie przyperolil na konfie mikrofonem czy jakimś krzesłem na łeba. Oczywiście Danka by go bronił przed całym światem jaki on biedny i nieszczęśliwy i tak będzie również w tym przypadku .Khabib zachował się po męsku nie widzę niczego niestosownego w jego zachowaniu może jakaś kara ewentualnie nieznaczna za te burdy i tyle o zabraniu pasa nawet mowy być nie powinno . Ale oczywiście będzie inaczej .No jak ktoś mógł zbić naszego mistrza haha naszego bozka konorka haha a testy w stylu ze on to wszystko dla publiki i kasy to hahaha tyle mogę powiedzieć dziwi mnie bardzo np ze nikt mu przy face to face nigdy nosa nie polamal albo nie wyskoczył z bejsbolem z tego autobusu... jestem bardzo zaskoczony ze jeszcze nikt się za niego nie wziął porządnie ...

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Takie zachowanie "po mesku" to oznaka kruchosci psychicznej, "Ktos cos powiedzial, musze go pobic". Bzdury o obronach honoru w taki sposob sa dla 15latkow, honoru obronil w klatce w sposob zdecydowany. Obaj sa siebie warci z tym zachowaniem. Skoro nawet jego ojciec to potepil, to znaczy ze nie jest to zadna kwestia ich kultury, tylko slabe nerwy i brak opanowania. Fajnie sie oglada zadymy, sam jestem fanem Diazow, ale to gownianie zachowanie.
Jezeli mu obiora pas to przegna, mysle jednak ze nie dojdzie do tego.
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Grind w punkt. Takie czasy, walka na słowa i ciągły hejt.

Host82 ale zauważ, że najbardziej to Condom śmieje się z nas. To on ma na koncie 100 baniek i rozkręcony własny biznes, nie my, nie muzlim Ja tylko oceniłem Condoma jako spryciarza (czy tam cwaniaka) a muzlima jako dzicz. Kara należy się oczywiście każdemu adekwatna do tego co każdy zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Najlepsza przerobka do tej pory, patrzcie na Diaza




No i autentyczna wymiana zdan pomiedzy 50 i Eaglem








Zmieniony przez - grind w dniu 10/13/2018 5:47:11 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
rychupomarancza
Ja tylko oceniłem Condoma jako spryciarza (czy tam cwaniaka) a muzlima jako dzicz. Kara należy się oczywiście każdemu adekwatna do tego co każdy zrobił.


Jakiś ty wspaniałomyślny i sprawiedliwy
Żałosny jestes
Conor i jego przydupasy to nie dzicz?





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-10-13 08:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Wydaje mi się, że UFC nie dopuści do tego, by Khabib odszedł z organizacji. On jest jednym z najlepszych zawodników i również generuje sporo $$$. Dodatkowo UFC dopiero weszło na rosyjski rynek, a bez Khabiba będą mogli się stamtąd zwijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bane158
Conor i jego przydupasy to nie dzicz?
Nie bo
rychupomarancza
...ma na koncie 100 baniek i rozkręcony własny biznes...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacz na krocze (MMA)

Następny temat

2x w tyg. MMA na początek

WHEY premium