SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 229: Nurmagomedov vs McGregor - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
rychupomarancza
muzlim gardzi 15 mln? Oczywiste, że osrał się ze strachu.

Buhahahaha
Wlasnie pokazal jaki jest "osrany," i sam wybral przeciwnika któremu sie nalezy walka z mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rychupomarancza
muzlim gardzi 15 mln? Oczywiste, że osrał się ze strachu.
Ja zazwyczaj kończę takie teksty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
już przywoływanie "muzlim"
przypomnieć jak Mike Tyson przeszedł na islam albo Cassius Clay vel Muhammad Ali ?
terroryści zapewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

vt.co

Khabib Nurmagomedov odrzucił ofertę 15 milionów dolarów za rewanż z Conorem McGregorem

Alex Nurmagomedov, wujek Khabiba Nurmagomedova, twierdzi, że mistrz wagi lekkiej UFC odrzucił ofertę o wartości 15 milionów dolarów za rewanż z Conorem McGregorem, którego pokonał na gali UFC 229.

Najwyraźniej Nurmagomedov nie jest zainteresowany pojedynkiem rewanżowym, a zamiast tego chce zmierzyć się z Tonym Fergusonem z którym zestawiano go już cztery razy i za każdym razem do walki nie dochodziło.

Oto, co wujek Khabiba, Alex Nurmagomedov powiedział w rozmowie z rosyjskim serwisem Sport-Express na temat oferty rewanżu i jej odrzucenia.

Alex Nurmagomedov
"Od początku proponowali mu 15 milionów, jeśli się zgodzi. Jednak Khabib powiedział nie. Niech Conor stanie w szeregu, niech walczy z innymi. Khabib chce walczyć z Fergusonem, a następnie zakończyć karierę."


Bardzo wiele będzie jednak zależało teraz od wyroku NSAC, ponieważ 24 października ma się odbyć przesłuchanie i prawdopodobnie wówczas dowiemy się jakie kary czekają na Nurmagomedova i McGregora po bójce na gali UFC 229. Komisja sportowa może ukarać także członków drużyny Khabiba, a jego samego zawiesić i odebrać mu tytuł. Z kolei Dagestańczyk zapowiedział, że jeżeli UFC zwolni Zubairę Tukhugova, on również odejdzie z organizacji.

Słowa Khabiba Nurmagomedova o możliwym odejściu z UFC wywołały zainteresowanie kilku innych organizacji, takich jak Bellator, Akhmat MMA i Fight Nights Global.

Alex Nurmagomedov
"Zaplanowaliśmy walkę z Fergusonem, ale może do niej dojść tylko wtedy, gdy Khabib pozostanie w UFC. Wiele organizacji z dużymi funduszami zaproponowało mu podpisanie umowy: Bellator, Akhmat, Fight Night. Jeśli Khabib pozostanie w UFC, to w kwietniu lub maju dojdzie do pojedynku z Fergusonem."


Khabib Nurmagomedov otrzymał także propozycję od rapera 50 Centa, który jest ambasadorem Bellatora. Raper zaoferował mu 2 miliony dolarów, jeśli ten zdecyduje się przejść do Bellatora. Okazuje się, że 2 miliony dolarów to teraz, zbyt mała kwota dla Khabiba Nurmagomedova, ponieważ stawka wzrosła teraz do minimum 5 milionów dolarów.

Alex Nurmagomedov
"Za 2 miliony dolarów [od Bellatora i 50 Centa] Khabib nie będzie walczył. Teraz jest gotowy na bitwę za nie mniej niż 5 milionów dolarów. W Bellatorze powiedziano nam, aby podać interesującą nas kwotę i są gotowi do podpisania umowy. Jeśli Khabib opuści UFC, wraz z nim może odejść osiem osób. Nie mogę ich wszystkich wymienić, ale są mocnymi, dobrymi zawodnikami. Nie będę jeszcze wymieniał ich nazwisk. UFC poprosiło Khabiba, aby się nie spieszył, ponieważ nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji."


Najważniejszą kwestią jest jednak to, że Khabib Nurmagomedov nadal jest związany z UFC kontraktem i wydaje się bardzo mało prawdopodobnym to, by pozwoliła mu odejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To pewne że Conor chce rewanżu już teraz? Bo on i jego sztab powinni mieć duuużo czasu na studiowanie nie tylko obron przed obaleniami, ale i tego jak nie dać kontrolować się na ziemi, jeśli chcą mieć jakiekolwiek szanse. Może taki Ben Askren mógłby im pomóc, ale już Paul Malignaggi im pomagał i wiadomo jak to się skończyło... Askren może obawiać się tego samego.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://www.m m ar o c k s.pl/conor-mcgregor/ali-abdelaziz-o-johnie-kavanaghu-jesli-nasmiewasz-sie-z-mojej-religii-dorwe-cie-na-ulicy

WAR FERGUSON CO MOGĘ POWIEDZIEĆ. Dobra robota za spacyfikowanie Conora ale teraz kolej na was samych


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-10-17 16:54:20
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Przeciez ten managerek to terrorysta i donosiciel FBI, poszukaj w Google, co ja bede duzo mowil. Byl nawet artykul kilka lat temu o tym typku na jednej z wiekszych stron o MMA. Poza tym ze gowno by zrobil, jak wiekszosc ich, no chyba ze sa w stadzie. Dokladnie jak kibole. Ta sama mentalnosc i "odwaga". Rowniez kibole rudego. Dlatego mowie, sa warci siebie nawzajem.
Mam wielka nadzieje,ze walka dojdzie do skutku, to po pierwsze. Po drugie,ze Tony madrze wykorzysta co potrafi, bo ze jest w stanie go pokonac nie mam watpliwosci. Walka Tonego z ryzym rowniez by mnie ucieszyla. Chcialbym widziec jak sie gubi pod presja Tonego i zbiera, zanim ten go podda jak Nate
2

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacz na krocze (MMA)

Następny temat

2x w tyg. MMA na początek

WHEY premium