No to tak, biore odzywke GAINER MTC mam jej troche mniej niz połowa, a czy moge do tej odzywki wziaźć KREATYNE ? ? Pozdrawiam ;P
CH.W.D.K <RaZeM TwOrZyMy SiŁę>
Ilość wyświetleń tematu: 1052
CH.W.D.K <RaZeM TwOrZyMy SiŁę>
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
Ale polaczenie. No tak mi sie przynajmniej wydaje, bo mieszac to j/w !!-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
, możesz wziąc tylko muszą być spałnione warunki j/w odpowiedni wiek , staż treningowy , dieta , trening ,noi i najlepiej j/w napisał cichy żeby była stagnacja , pierwszy cykl jest najlepszym więc trzeba to wykorzystać
najlepiej wziąc kretke kiedy się ma zastoje w przybieraniu masy , siły !! pomyśl o tym !
CH.W.D.K <RaZeM TwOrZyMy SiŁę>
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły