Witam serdecznie !
Obiecaliśmy, że w dziale będzie teraz o wiele więcej inicjatyw, a zatem ruszamy z kolejnym konkursem, na który przeznaczymy 500zł w postaci suplementów i odżywek firmy Biotech USA. Wystarczy prześledzić ostatnie edycje, żeby zobaczyć jak solidne nagrody zdobywali userzy.
Tym razem wystarczy napisać krótki artykuł - "Dlaczego warto ćwiczyć w wakacje?". Jak wiemy, bardzo dużo osób odpuszcza treningi w tym okresie a jest to całkowicie bezpodstawne. Czekamy więc na argumenty za tym, by nie przerywać. Osobiście uważam, iż okres letni jest najlepszy dla robienia formy.
Czas do nadsyłania zgłoszeń: 31.08.2018
Obiecaliśmy, że w dziale będzie teraz o wiele więcej inicjatyw, a zatem ruszamy z kolejnym konkursem, na który przeznaczymy 500zł w postaci suplementów i odżywek firmy Biotech USA. Wystarczy prześledzić ostatnie edycje, żeby zobaczyć jak solidne nagrody zdobywali userzy.
Tym razem wystarczy napisać krótki artykuł - "Dlaczego warto ćwiczyć w wakacje?". Jak wiemy, bardzo dużo osób odpuszcza treningi w tym okresie a jest to całkowicie bezpodstawne. Czekamy więc na argumenty za tym, by nie przerywać. Osobiście uważam, iż okres letni jest najlepszy dla robienia formy.
Czas do nadsyłania zgłoszeń: 31.08.2018
1
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
Krzysztof Piekarz






