SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przygotowania na Arnold Classic Barcelona 2018

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 479
Wczorajszy trening nóg z naciskiem na dwójki:

RUMUŃSKI MARTWY CIĄG:
ROZGRZEWKA: 2X20X30KG

1X10X40KG
1X10X50KG
1X10X55KG
1X9X60KG

BRIDGES:
3X10X80KG
2X8X110KG
DOBITKA: 1X20X40KG Z DŁUŻSZYM PRZYTRZYMANIEM W GÓRZE

MONSTER WALK Z BANDĄ NAD KOLANAMI(SOLIDNĄ- NAJMOCNIEJSZĄ JAKA ISTNIEJE xd )
3X15 X 15KG

UGINANIE NA DWOJKI Z HANTLEM NA ŁAWCE SKOŚNEJ:
1X12X16KG
3X20X14KG

HIP THRUST ( Z PULSOWNIEM W GÓRZE) LEKKI:
4X15X40KG

SUPERSET- MSZYNA NA ODWODZENIE I PRZYWODZENIE:
ODWODZENIE:
1X20X39KG
3X15X32KG
PRZYWODZENIE:
4X20X39KG

SUWNICA- SZEROKI ROZSTAW STÓP:
5X20X90KG
ŁYDKI NA SUWNICY:
5X20X75KG

NA KONIEC ZACHCIAŁO MI SIĘ OHP :D
SPRAWDZAŁAM SOBIE JAK Z SIŁĄ , PO OSTATNIM CHEACIE NIE BYŁO ZLE:
20X20KG
12X25KG
10X30KG
5X32,5KG
5X32,5KG
CARDIO NA SCHODACH: 45 MINUT








Zmieniony przez - miśka966 w dniu 2018-06-09 12:42:13
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13803 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636484
Wo Matko! Jaki szpagacik:)
Ile zajmuje Ci cały trening? 2-2,5 godz?



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-06-09 15:55:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 479
Nooo razem z cardio to około 2,5 :) czasami 3 godziny z aktywacją pośladków albo rolowaniem. Po zawodach jakoś nie moge się zebrać żeby robić cardio na czczo ale od jutra postaram się do tego wrócić.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 479
Póki co kuleję nad systematycznością postów ale małyyymi kroczkami ... powolutku będzie lepiej. Wczorajszy trening pleców mega pozytywnie z siłą- wreszcie więcej jedzenia i sila wraca.

ŚCIĄGANIE DRĄŻKA SZEROKO- 1X15X39KG 2X15X35KG 3X15X32,5KG

WIOSŁO HANTLEM W OPARCIU O ŁAWKĘ: 3X12X16KG 1X12X18KG 1X10X22KG 2X10X24KG 2X8X26KG 1X8X30KG- ŻYCIÓWKA - 30 JESZCZE NIE WIOSŁOWAŁAM

FACEPULLS: 4 X 15 X 32KG

PULL OVERS: 4 X 15 X 18 KG

WIOSŁO JEDNORĄCZ CABLE MACHINE W KLĘKU: 1 X 20 X 12,5KG 2 X 15 X 15KG

ŚCIĄGANIE RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO SIEDZĄC: 3 X 20 X 12,5KG

WIOSŁO SZTANGĄ NA PRZEMIAN PODCHWYTEM I NACHWYTEM: 4 X 12 X 30KG

ŁAWKA RZYMSKA- PROSTOWANIE: 5 X 15 X 20KG- ZAZWYCZAJ ROBIĘ Z 25KG ALE NA TEJ SIŁCE NIE MIELI TAKICH TALERZY :P

W MIĘDZY CZASIE POMIĘDZY SERIAMI PALENIE GŁUPA I PODCIĄGANIE - PÓKI CO REKORD TO 12 POWTÓRZEŃ, PO JEDNEJ TAKIEJ SERII JUŻ DAJĘ RADE TYLKO 8 POWTÓRZEŃ, PÓZNIEJ 6 I 5.

PÓKI CO NIE BIORĘ JESZCZE KREATYNY, PO ZAWODACH MUSZĘ SPRAWDZIĆ SIĘ SIŁOWO BEZ ZADNEJ POMOCY, PO TYGODNIU NOWEGO PLANU TRENINGOWEGO DOŁOŻĘ KREATYNĘ, ZOBACZYMY JAK MI SKOCZY SIŁA.

W ŚRODĘ WRESZCIE LECĘ NA WAKACJE DO POLSKI, PRZEJAZDEM PRZEZ KRAKÓW I W BIESZCZADY!!! BĘDZIE TO TYDZIEŃ ROZTRENOWANIA. OD KOLEJNEGO PONIEDZIAŁKU -18 CZERWIEC MASA START :D

P.S. JEŚLI ZNACIE JAKIEŚ FAJNE MIEJSCA W KRAKOWIE GDZIE MOŻNA ZJEŚĆ COŚ MEGA DOBREGO PROSZĘ O INFO BO TOTALNIE NIE ZNAM KRAKOWA :D
NA PEWNO CHCĘ SPRÓBOWAĆ LEGAL CAKES - WSZYSCY O TYM MÓWIĄ JA JESZCZE NIC NIE PRÓBOWAŁAM - JEŚLI ZNACIE I WIECIE KTÓRE POZYCJE Z MENU SĄ WARTE MAKRO PROSZĘ O WSPARCIE :)





Zmieniony przez - miśka966 w dniu 2018-06-10 23:48:47
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13803 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636484
Na pewno masz swoje doświadczenia z kreatyną. Podzieliłabyś się? Bierzesz w cyklach? Dlaczego nie cały czas - bo jednak zalewa i przed zawodami sienie bierze? Monohydrat?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 479
Najmocniej przepraszam za tak późną odpowiedz. Co do kreatyny nie jestem specem, zawsze używałam. Monohydrat jest według wielu opinii bardziej skuteczny w kwestii przyrostu siły- działa szybciej- lecz możliwa jest większa retencja wody w organizmie. Jabłczan jest droższy, rzadziej używany ale mniej podlewa. Ja brałam jabłczan kreatyny- nie widziałam jakiejś diamentralnej różnicy na wadze. Przed zawodami sylwetkowymi odpuszcza się kreatynę - np. 5 tygodni przed- wedlug mnie z dwóch powodów- na skrajnej redukcji nic już nie zbudujesz możesz jedynie utrzymać jak najbardziej możliwe to co już zbudowałaś, a kreatyna ma działanie antykataboliczne ( jeśli jednak używasz BCAA nie ma sensu pakować w siebie tonę pierdół i tracić kasy na zbędne dodatki) i dzięki lepszemu nawodnieniu mięśni opóźnia regres siłowy. Przed zawodami trzeba pozbyć się nadmiernej wody a już na końcu - ekstremalnie pozbyć się wody z organizmu więc na pewnym etapie jest to konieczne. Zazwyczaj używam kreatynę na masie.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13803 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636484
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 479
Ja i moje obiecanki z systematycznością- no coż... ale ważne, że znowu się zebrałam. Więc zacznę od tego, że do ARNOLD CLASSIC BARCELONA pozostało 10 tygodni . Przez kolejne 2 tygodnie ciągnę masę- o ile można nazwać to masą. Zwiększyłam kalorie i obniżyłam ilość cardio- podlało mnie troche - waga na peak weeku 25-26 maja to 57,5kg-58,5 kg a teraz 63,7kg. Przyrost siły i chęci do życia- kosmiczny :) Cieszę się progresem póki mogę bo niedługo znowu cięcie i to intensywne- zrobię wszystko by pokazać się z jak najlepszej strony choć wiem, że szanse na cokolwiek będą znikome- będą startowały tam zawodniczki na wysokim levelu z wiele większym doświadczeniem.

Planuję zacząć nagrywanie vlogów na YouTuba - o moich przygotowaniach do zawodów i o tym jak to wszystko wygląda w Londynie- byłoby to świetnym uwiecznieniem tej męczarni :D XD

Póki co dzisiaj wjechał trening nóg, na końcu brzuch, cardio i pozowanie na deser- tak to jest jak ma się zbyt dużo wolnego czasu :D około 4 godziny na siłowni- niedługo postawię tam namiot.

TRENING NÓG Z NACISKIEM NA DWÓJKI I POŚLADKI:

1. RUMUŃSKI MARTWY CIĄG:
ROZGRZEWKA: 2X12X40KG
ROBOCZE: 1X10X55KG, 1X10X65KG, 1X10X 72,5 KG- REKORD
DOBITKA Z DEFICYTEM NA STEPIE: 2X10X60KG

2.BRIDGES: 3X12X120KG 2X8X150KG

3.UGINANIE NA DWÓJKI Z HANTLEM NA ŁAWCE SKOŚNEJ: 1X15X18KG, 3X15X16KG, 1X20X14KG

4.LEKKIE HIP THRUSTY Z EXTRA SILNĄ BANDĄ NAD KOLANAMI: 4X20X35KG

5. KICKBACKS NA STEPPERZE: 4X15X18KG

6. SUWNICA- SZEROKI ROZSTAW: 5X20X110KG

7. ŁYDKI WSPIĘCIA NA SUWNICY: 5X20X85KG

8. ODWODZENIE- ABDUCTOR MACHINE : 3X25X 49KG

9. PRZYWODZENIE- ADDUCTOR: 3X25X45 KG

DO TEGO 2 ĆWICZENIA NA BRZUCH Z CIĘŻAREM 4 SERIE PO 20 POWTÓRZEŃ.

CARDIO SCHODY- 20 MINUT.

Póki co w dniu nóg 2200kcal bez liczenia warzyw, sosów( od przyszłego tygodnia koniec z sosami i mlekiem migdalowym :( )
Dajcie znać co myślicie ;) Będę wdzięczna za każdą opinię.







Zmieniony przez - miśka966 w dniu 2018-07-18 23:28:52

Zmieniony przez - miśka966 w dniu 2018-07-18 23:29:12
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia z gumami oporowymi

Następny temat

Priorytet na masie

electro
Polecane artykuły