Cedric McMillan to znane nazwisko w sporcie i wielu fanów czekało na jego start w Arnold Classic 2022. Niestety Milos Sarcev z Jayem Cutlerem potwierdzili, że kulturysta nie pojawi się na tych zawodach. Cedric wycofał się z konkursu z nieujawnionych dotąd powodów, a wielu fanów uważa, że ​​nie zdążył z przygotowaniem formy do Arnolda. Według magazynu Muscular Development zawodnik Men's Open ma problemy z przełykiem, co mogło doprowadzić do jego decyzji o rezygnacji. Inni sugerują, że nie dopracował formy, zwłaszcza mięśni nóg.

Po wygraniu Arnold Classic w 2017 roku zrobiło się o Cedricu głośno. W kolejnych latach spadał z podium zajmując kolejno trzecie, czwarte i szóste miejsce. Sezon 2020 i 2021 nie był dla niego dobry. Na Mr. Olympia nie wystartował z powodu kontuzji obojczyka i ręki. Potem ciężko przeszedł COVID-19 i dość długo dochodził do siebie. 

 

Polecamy również: Cedric McMillan: „Byłem prawie martwy”

Kategoria Men's Open na zawodach Arnold Classic straciła kolejnego zawodnika. Na początku miesiąca dwóch obiecujących zawodników, Nathan De Asha i Mohamed Shaaban zrezygnowało, a w zeszłym tygodniu Akim Williams również powiedział pas. 

 

Polecamy również: Akim Williams wycofuje się z Arnold Classic 2022

Oto zaktualizowany oficjalny skład kategorii Men's Open na Arnold Classic 2022:

 • William Bonac  (Holandia)
 • Maxx Charles  (Stany Zjednoczone)
 • Brandon Curry  (Stany Zjednoczone)
 • Samson Dauda  (Wielka Brytania)
 • Nathan De Asha  (Wielka Brytania)  **Wycofał się
 • Regan Grimes  (Kanada)
 • Steve Kuclo  (Stany Zjednoczone)
 • Cedric McMillan (Stany Zjednoczone) **Wycofał się
 • Fabio Giga Rezende  (Brazylia)
 • Justin Rodriguez  (Stany Zjednoczone)
 • Mohamed Shaaban  (Egipt)  **Wycofał się
 • Brett Wilkin  (Stany Zjednoczone)
 • Akim Williams (Stany Zjednoczone) **Wycofał się

Patrząc na aktualną listę zawodników, których zostało tylko dziewięciu wydaje się, że walka o zwycięstwo będzie toczyła się pomiędzy Brandonem Curry a Willamem Bonacem, chociaż raczej to ten pierwszy ma większe szanse, by wygrać. 

Komentarze (5)
tomixp

:D

0
M-ka

Teraz taki czas, że wszystko można zwalać na covid.
Jednak za wyjątkiem małej grupy ludzi, którzy z przyczyn niezależnych od woli, np. genetycznych - mogą przejść go ciężko - cała reszta przyznaje się, że ma zwyczajnie słabą odporność.
Ciekawe, że jest taki pewny że covid, a nie np. SAA.
Potem w świat idą mity, które niepotrzebnie straszą ludzi.

0
M-ka

On akurat, jako ciemnoskóry, mógł być bardziej predysponowany genetycznie, ale mam wrażenie, że ludzie zwalają na covid zupełnie niezwiązane rzeczy, jak np. kiedyś na gluten.

0
lordknaga

Gluten to do dzisiaj jest ble a covid to jest teraz uniwersalna wymowka we wszystkim, nawet zeby do roboty nie isc :-) jak ktos ma to spoko ale wiekszosc ludzi poprostu tego naduzywa.

1
M-ka

Dokładnie. Mi się najbardziej podoba, że niby już nie ma epidemii covida, ale jak idziesz do urzędu czy przychodni, to dalej musisz ubierać maseczkę.

Pomijam już ustalenia polskich władz w związku z brakiem kwarantanny dla uchodźców, bo wynika z nich jasno, że oni mogą go przywlec i zarażać Polaków, gdzie jeszcze przed chwilą była to śmiertelnie groźna choroba i w trosce o tych samych Polaków, nie robiono im wyjątków.
Nie czepiam się tych ludzi, żeby nie było, tylko kompletnego braku logiki w zapobieganiu zakażeniom.

0