Szacuny
0
Napisanych postów
25
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
902
Cześć wam, ogólnie chodzi mi o to, że przez cały maj z osobistych przyczyn odpuściłem treningi na siłowni i zamierzam wrócić do nich od 1 czerwca. Chciałbym się dowiedzieć ile kalorii teraz powinienem jeść dziennie, kiedy nic nie trenuję? Czy taki sam bilans kcal co podczas chodzenia na siłownię?
Szacuny
3134
Napisanych postów
15808
Wiek
38 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
146709
Wyliczając zapotrzebowanie na nowo sprawdzisz ile powinieneś przyjmować kalorii na ten czas, kiedy tej aktywnosci jest po prostu mniej. Jeśli aktywności nie ma, to i kalorii mniej.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
niedługo się maj skonczy a Ty teraz się zastanawiasz jak na osttanie 7 dni bilans przyjąć, jdz tak jak przez cały maj, od czerwca jak wrócisz do treningów sobie nowy wylicz
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.