Szacuny
6277
Napisanych postów
5210
Wiek
39 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
115535
Zgłaszam się do testu :) Dlaczego ja ? Bo jak widzę jestem pierwsza ;) a poza tym kocham ciastki a w nowych smakach jest i sernik z pomarańczą i ciastko z kremem ;) Poza tym białko idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie diety i mam nadzieję skróci drogę do lepszej sylwetki. Do lata coraz mniej czasu i trzeba pracować nad ładnym brzuszkiem ;) Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie przy testowaniu słodziutkich białek w nowych smakach.
Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-01-10 20:11:44
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Zgłaszam się. Dlaczego ja? Bo zainteresowała mnie nowa baza produktów z activlabu szczególnie ostatnio testowane nowe smaki białek czekoladowych. Fajnie by było przetestować inne nowości tej firmy
Szacuny
1975
Napisanych postów
4166
Wiek
42 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
290783
Zgłaszam się do testu. Dlaczego ja? Bo nigdy wczesniej nie bralem udziału w zadnych "testach" a poza tym te smaki wyglądają apetycznie , wiec chetnie ich posmakuje i chetnie sie podziele opinia z innymi forumowiczami i odwiedzajacymi forum
Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-11 10:38:18
Szacuny
1942
Napisanych postów
13710
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
249865
Rowniez sie zglaszam :) na poprzednim tescie activlaba bylem mega pozytywnie zaskoczony mam nadzieje ze i tym razem bede mial szanse ocenic i stestowac :)