SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu DE LUXE WHEY

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Lucyna86
u mnie dzisiaj wleciała pistacja w szejker tylko dalej nie wiem gdzie opinie pisać ....


Już masz wszystkie smaki przetestowane?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2587 Napisanych postów 5121 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78369
Ja dalej czekam z testem bo smaku nic nie czuje....
Żona zachwycona choć nie wszystkimi smakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
georgu
Lucyna86
u mnie dzisiaj wleciała pistacja w szejker tylko dalej nie wiem gdzie opinie pisać ....


Już masz wszystkie smaki przetestowane?



nieeee tylko dwa ;P a Ty??? ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Lucyna jak nie ma Remika to nie widzi , możesz zdać relacje , nic mu nie powiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
to powiem Wam tak .... nie miałam białka które lepiej by się rozpuszczało i mialo lepszą konsystencję po wymieszaniu :) delikatne, puszyste ...idealne :) Pistacja średnia w sumie ... taka ... zwykła w smaku ale likier wiśniowy ..... bardziej jak lody zabajone ale pyyyyszny :) i ten zapach po otwarciu .... jak wiśniówka domowej roboty ;) ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No activlab zrpbil duzy krok w przod jesli chodzi o smak/jakosc/rozpuszczalnosc bialek jesli chodzi o te nowe smaki i te czekoladowe z poprzedniego testu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Ja dopiero 1 smak Dziś poleci drugi
Ale w Wordzie piszę sobie już opinie więc jak będę mieć komplet to wrzucę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Lucyna86
to powiem Wam tak .... nie miałam białka które lepiej by się rozpuszczało i mialo lepszą konsystencję po wymieszaniu :) delikatne, puszyste ...idealne :) Pistacja średnia w sumie ... taka ... zwykła w smaku


na pistacje najbardziej się nastawiam mam nadzieje że mi bardziej podejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2587 Napisanych postów 5121 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78369
Bpl - nie martw się! Podejdzie Ci, żonka tym jest najbardziej zachwycona

Activlab rzeczywiście smak białej robi fenomenalny ostatnimi czasy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Do mnie raczej nie dojdzie paczka, bo nie było nic na poczcie. Jeszcze jutro jak się wyrobię to skoczę do głównego oddziału i może coś więcej się dowiem. :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST NOWOŚCI ACTIVLAB !! DE LUXE WHEY

Następny temat

Kolejna nowość - BETA ALANINE DRINK !

WHEY premium