Mam pytanie, jeśli skończyłem robić rzeżbę, to mam powrócić do robienia masy? I czy się da zachować rzeżbę przez cały rok robiąc masę? Jak mam powrócić do treningu na masę, to tak samo jak przed rzeźbą mam trenować, ewentualnie zmienić trening, ale w odżywianiu to nic nie mam zmieniać?
Proszę o odpowiedź, najlepiej Michaila!
Proszę o odpowiedź, najlepiej Michaila!
Krzysztof Piekarz