Szacuny
78
Napisanych postów
25516
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
110567
ciwczysz cwiczysz cwiczysz i rośniesz
pozniej ciwczysz cwiczysz cwiczysz i nic sie nie dzieje
pozatym jestes przemeczony, nie chce sie chodzic na treningi, itd. itp.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
1.zastój w rozwoju tkanki miesniowej a nawet jej redukcja
2.spadek sily i masy miesni
3.problemy z zasypianiem
4.trudnosci z koncentracją na treningu
5.sennosc
6.rozdrażnienie
7.niechec do treningu
Szacuny
1
Napisanych postów
118
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2749
podam ci sposób. W konkurencjach wytrzymalościowych ( kolarstwo ) -> osobiście stosuje. Bedziesz musial zmieżyć sobie tętno tylko.
Odnośnie testu ortostatycznego (zmęczenia) to musisz leżeć 10 minut i po
dziesięciu minutach stanąć w pietnastej sekundzie zmierzyć tętno i jeżeli
różnica jest:
15-20 to super
20-30 to dobrze
30-40 i więcej to źle a nawet bardzo źle.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
JA uwazam ze przetrenowanie jest w glowie. Trzeba duzo spac, treningi 2-4 razy w tygodniu, duzo jesc, duzo relaksu i zadne przetrenowanie nigdy cie nie chwyci. Osobiscie nie robie ZADNYCH przerw w treningach (moze 1-2 tygodnie w roku) . Co najwyzej robie co pewien czas cykl 2-3 tyg z wiekszymi przerwami (o 30 sekund niz normalnie) . Trzeba byc twardy i sie niedac, co to ma znaczyc "brak checi do treningow" NIE MA CZEGOS TAKIEGO! i bedzie dobrze