SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Minia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 54355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
podciąganie podciąganie podciąganie
jak masz kogoś to z pomogą
jak nie masz to ewentulanie z gumą
i dalej opuszczenie
pytanie jak Ci to puszczanie idzie
i w fakiej fazie jest problem
często brakuje w pierwszej fazie ściągniecią łopatek
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
o zobacz nawet tu odrobinę to wiadać
na 1 zdjęciu łopatki są wypuszczone
na 2 są już ściągniete i spięte
często jest problem z ta fazą, więc równolele do opuszczania na drążku polecam ćwiczenie samego elementu ustabilizawania sylwetki ściągniecia łopatek, spięcia brzucha



...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
oraz siły uchwytu - bo to często też winowajca braku postępów w podciąganiu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
to raz a dwa brak świadomości ruchu wychodzącego z łopatek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11093
Dziekuje Bziu, Night, Eve.

Opuszczanie idzie calkiem dobrze.
Nie wiem czy dobrze, ze opuszczalam sie tylko nachwytem.
Za pierwszym razem, mialam problem z kontrola obreczy barkowej (jakos tak bardzo mocno byla wysunieta ku gorze), ale z kazdym tygodniem bylo juz coraz lepiej.
Moze powinnam sprobowac sie podciagnac... Bo w sumie to nie wiem czy potrafie, czy nie, bo nie probowalam...
Chwyt o wiele lepszy jak nie uzywam rekawiczek. Sporo odciskow mam potem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11093
nightingal
a i zapomniałem tam napisać że właśnie do tej marynaty idzie też trochę musztardy sarepskiej oraz właśnie miodu. Przyprawy to już kto co lubi.


Nie bede ryzykowala otwarcia kolejnego sloiczka, wole dodac zwykle maslo orzechowe i miod (to tez nie jest ten moj ulubiony), nie ma ryzyka zjedzenia do dna

Pieczesz potem w piekarniku czy grill?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11093
Mial byc DT, ale czasowo dzisiaj nie dam rady... No moze z czasem nie jest az tak zle, ale nie mam z kim dzieci zostawic.

Wolny czas poswiecilal na spacer z dziecmi, calkiem sporo ruchu

Przy okazji udalo mi sie wskoczyc na drazek i sprawdzic jak sie sprawy maja z podciaganiem.
I tak:

Podciaganie nachwytem ze stania: kiepsko (jedno konkretne podciagniecie)
Podciaganie nachwytem z lekkiego wyskoku: lepiej, bo 4 razy.
Podciaganie podchwytem ze stania: tutaj wychodzi najlepiej jestem w stanie zrobic to 5 razy moze i wiecej. Nie robilam na maxa.

Moge chodzic na ten drazek w ciagu dnia i sobie trenowac, niezaleznie od planu trenigowego, tylko ile razy w tyg?
I czy moze lepiej tylko w dni, gdy trenuje gore?


Zmieniony przez - Domi Nz w dniu 26/08/2017 6:40:17 a.m.
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
jesli jesteś w stanie wykonać jedno prawidłowe podciągnięcie nachwytem, to nie jest źle
ilość powtórzeń to już tylo kwestia czasu

nagrasz to podciągnięcie i wrzucisz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11093
bziubzius
jesli jesteś w stanie wykonać jedno prawidłowe podciągnięcie nachwytem, to nie jest źle
ilość powtórzeń to już tylo kwestia czasu

nagrasz to podciągnięcie i wrzucisz?


Teraz sobie mysle, ze chyba nie robie pelnego podciagniecia (mam na mysli dociaganie klatki do drazka)

Nagram, pewnie nie bedzie to w tempie ekspresowym, ale nagram.

Wczorajsza miska niedojedzona, nie bylo sushi, jedynie maly kubek miso i odzywka proteinowa.

Miska na dzis.

...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
od czegoś trzeba zacząć, najpierw wychodzi niepełne podciągnięcie z czasem idzie coraz lepiej
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W poszukiwaniu złotego środka - Fitneska21

Następny temat

Redukcja-dieta i ćwiczenia - ocenia i wskazówki

electro
Polecane artykuły