SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Minia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
U mnie na szczęście o 7 rano są same leniuchy i zwykle jestem sama albo może z 2-3 osobami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Teapot
Właśnie miałam pisać, czy to NZ nie znaczy przypadkiem Nowej Zelandii! Czyżby?

Ten kurczak – ogólnie u mnie większość jedzenia jest na zasadzie: dowolne mięcho (doprawione sosem sojowym, ostatnio tez mieszanka piri piri), na woka z olejem koko + mrożone lub świeże warzywa. Wszystko przyduszone plus do tego ryz bądź makaron ryzowy (ryz ugotowany wcześniej, makaron najczęściej wkładam razem ze wszystkim do woka żeby zmiękł)
Kurczaka zrobiłam może raz – nie lubię piersi kuraka po prostu. Najczęściej wpada wołowina lub krewetki.


Nz zdecydowanie Nowa Zelandia
Ja nie umiem przyrządzać krewetek. Jakiego sosu sojowego uzywasz? W skladzie ma cukier?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Eve o 7 rano to u mnie tez pewnie pustki, po 12 ludzie zaczynaja sie schodzic, a po 18-tej, masakra, ciezko sie poruszac.
Teraz raczej bede tam okolo 21-szej, bedzie luz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
To tu niezła ekipa z antypodów się zebrała. Obu Wam zazdroszczę - przynajmniej z raz w życiu bym się chciał wybrać w te rejony, ale na razie się nie zapowiada, żebym to w najbliższym czasie mógł zrobić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Oo, w NZ bym mogla mieszkac
Fajnie jest, czy tylko mi sie wydaje, ze fajnie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Domi Nz
Ludzie budza sie w poniedzialek, bo musza imprezowe weekendy nadrobic, poniedzialek na silce jest nie mozliwy, ciagle trzeba czekac na sprzet lub modyfikowac plan. Prawdopodobnie pojde jednak dzis na silke i w sobote. Moze bede mogla zostac przy piatku i sobocie, czas pokaze.



czyli ta poniedziałkowa tendencja to wszędzie taka sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Night jak juz bedziesz mogl to wpadaj, moge Cie zakwaterowac

Strumyk -jest bardzo ladnie i ludzie bardzo przyjaznie nastawieni, ale domy.., zimne.., nie to co w Polsce.
Takze jak to mowia, wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma.
Australia tez musi byc piekna, tylko te pajaki... Nawet na wakacje boje sie tam jechac.
Bziu pewnie wszedzie tak samo, a tam bardziej jak jest boom na fit

Trening z wczoraj.
1. Inverted rows 1x10, 2 x9
2. Wyciskanie sztangielkami lezac na lawce poziomej 4x12 8kg
3. Wioslaowanie polsztanga w opadzie 4x12 15 kg
4. Wyciskanie zolnierskie sztangi, stojąc 3x12 15 kg
5. Naprzemienne uginanie ramion ze sztangielkami, z rotacja, stojąc 2x12 7kg, 1x11 7 kg
6. Wyciskanie sztangi, lezac 4x10 sama sztanga
7. Plank 1 min 10 sek/ 30 sek przerwy/ 65 sek/ 30 sek przerwy/ 50 sek

I miska na dzisiaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Miska na jutro - 2.7. 2017


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Trening z dzis.
1. Przysiady ze sztanga z tylu 3x12 5 kg, z talerzami pod pietami…
2. Wykroki ze sztanga 4x15 na strone 20 kg
3. Martwy ciag na prostych nogach 3x10 25 kg
4. Wspięcia na palce na maszynie 4x20 61 kg

Od wtorku zaczynam z nowym planem, nie moge sie doczekac
Wklejam tez miske na jutro, troche sie zmienila,, bo mam ochote na jajecznice z boczkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Zona mojego pacjenta, pytala mnie o moje cwiczenia, mowila ze znowu schudlam, szczegolnie w okolicy bioder . Nie musze mowic jaka siebie zobaczylam, kilka godzin pozniej, w lustrze, w przymierzalni .
Miska na jutro.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W poszukiwaniu złotego środka - Fitneska21

Następny temat

Redukcja-dieta i ćwiczenia - ocenia i wskazówki

WHEY premium