SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Minia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Moje dziecko ma krup. Poprzednia noc byla bardzo męcząca, co chwile kaszel, problem z oddechem, placz i krzyk.
Dostal sterydy, lekarz powiedzial, ze kolejna noc tez jeszcze bedzie ciezka, ale potem powinno byc ok.
No nic, martwie sie jak cholera
I zmeczona jestem, bo noc zarwana i do pracy na 7 rano trzeba bylo isc...
Miska tez dzis nie czysta, czyt. maslo orzechowe.


Miska 28. 08.2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Zdrówka dla dziecka. Dacie radę i odpoczniesz potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Kurcze to już dość rzadko spotykana choroba - przynajmniej w Polsce. Nawet nie wiem jakie ma objawy. Życzę dużo zdrowia - na pewno szybko przejdzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Dzieki Eve i Night.
Tez myslalal, ze ta choroba to rzadkość, natomiast lekarz powiedzial, ze kazdego roku ma pacjentow z krupem.
Nagralam film z podciagania.
Jak tylko ogarne youtube to wrzuce.
Poki co miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Tak wlasnie wyglada moje podciaganie. Wszelkie sugesie mile widziane, aczkolwiek licze na oklaski :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Bardzo ładnie - to już mało brakuje do podciągania z pełnego zwisu ponad drążek. Ja by się na starcie lekko odchylił w tył - łatwiej zaangażować mięśnie grzbietu do podciągania.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To już jesteś na dobrej drodze do pełnych podciągnięć brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Dziekuje za mile slowa, teraz tylko sie podciagac i podciagac..

Bylam dzisiaj na treningu, ale nie moge powiedziec, zebym dala z siebie wszystko. No w sumie to moze dalam i wszystko na miare moich mozliwosci.
Mozliwosci za to nie za duze, kolejna noc zarwana.


1. Wyciskanie sztagielek na lawce skośnej 3x12 10 kg
2. Opuszczanie na drążku 3x10
3. Sciaganie drazka gornego do klatki 4x12 28 kg
4. Wiosłowanie hantlami w kleku podpartym 3x12 na strone 8 kg
5. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc, naprzemiennie, chwyt mlotkowy 3x12 6kg
6. Wznosy talerza polaczone z wyciskaniem francuskim 3x12 10 kg
7. Wyciskanie sztangielek siedząc 3x12 6 kg
8. Spacer w pozycji plank na wyprostowanych ramionach, zabraklo czasu (nie pierwszy raz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Brak snu i na mnie mocno wpływa. Ja zarwę mocno noc - sen poniżej 5 godzin - to na treningu choćby nie wiem co nie jestem w stanie dać z siebie 100%. No niestety z organizmem się nie wygra. Zmęczenie się kumuluje i tego nie przeskoczymy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W poszukiwaniu złotego środka - Fitneska21

Następny temat

Redukcja-dieta i ćwiczenia - ocenia i wskazówki

WHEY premium