Witam,
Obecnie jestem w ostatnim etapie redukcji, którą kończę za 3 tygodnie dlatego zdecydowałem się na sesje zdjęciową by uwietrznić swój wypracowany progres, z którego nota bene jestem zadowolony. Pytanie do was. Jak się przygotować w tym ostatnim tygodniu przed zdjęciami. Nie myślę o odwadnianiu, gdyż pod zawody się nie przygotowywuję. Myślałem o normalnym sposobie jedzenia z taką różnicą, że w ostatnim dniu przed zdjęciami chce zmniejszyć ilość wody i soli, a wieczorem rozpocząć ładowanie ryżem, następnie w dzień sesji od rana suplementacja kreatyna, yohimbina i dalsze ładowanie ryżem, suszonymi morelami co 30min - 1h przy czym sól trzymany w normalnej ilości. Finalnie na 45 min przed sesja trochę coli, a z suplementacji kreatyne, cytrulinę, argininę, aakg, bcaa, yohimbina, a później to już tylko pompka i foteczki :p Co myślicie o takim rozplanowaniu? Czekam na rady i wskazówki.
Pozdrawiam :)
Obecnie jestem w ostatnim etapie redukcji, którą kończę za 3 tygodnie dlatego zdecydowałem się na sesje zdjęciową by uwietrznić swój wypracowany progres, z którego nota bene jestem zadowolony. Pytanie do was. Jak się przygotować w tym ostatnim tygodniu przed zdjęciami. Nie myślę o odwadnianiu, gdyż pod zawody się nie przygotowywuję. Myślałem o normalnym sposobie jedzenia z taką różnicą, że w ostatnim dniu przed zdjęciami chce zmniejszyć ilość wody i soli, a wieczorem rozpocząć ładowanie ryżem, następnie w dzień sesji od rana suplementacja kreatyna, yohimbina i dalsze ładowanie ryżem, suszonymi morelami co 30min - 1h przy czym sól trzymany w normalnej ilości. Finalnie na 45 min przed sesja trochę coli, a z suplementacji kreatyne, cytrulinę, argininę, aakg, bcaa, yohimbina, a później to już tylko pompka i foteczki :p Co myślicie o takim rozplanowaniu? Czekam na rady i wskazówki.
Pozdrawiam :)
Krzysztof Piekarz