SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak uzyskac najlepsze efekty silowe??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc.od pewnego czasy moja sila stoi w miejscu a nawet czasami czyje ze spada.co mi poradzice??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1939
czesc
user 20 napisal: "przyłóż sie do miski??nie rozumiem..."
to znaczy daj sobie spokoj z silownia przez te 3 dni, nie mysl nawet o niej, odpocznij sobie w swieta, ect, ect.

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1798
Może jesteś przemęczony lub trening już nie działa na twoje mięśnie? Zrób sobie dłuższą przerwę w treningach lub zmień trening.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno zmiana cwiczen lub kolejnosci ich wykonywania moze pomoc.czy jest to prawda???
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Poco alozyles 2 yakie same posty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
sorka.nie zauwazylem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
myslalem ze ten pierwszy post nie dotarl.jestem nowicjuszem na tym forum...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
Przyczyn moze byc wiele: zla dieta, przetrenowanie, nieodpowiedni trening, itd...
Na poczatek zrob przerwe w cwiczeniach 1-2ty, zmien trening, bo z powyzszych wypowiedzi wnioskuje ze cwiczyles caly czas tym samym planem... Jezeli nie masz diety, to dobrze by bylo, gdybys ja sobie ulozyl, nie zapomnij o dostarczaniu odpow ilosci witamin...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1939
witam
korzystajac z okazji tez cos napisze. u mnie sprawa wyglada podobnie. od jakis 2 tygodni nic wiecej nie moge na silce podniesc. totalny zastoj. co prawda troszke moze byc winy w przetrenowaniu. przez ostatnie 6 tygodni jechalem 5 razy w tygodniu. ale trening glowny trwal 3 dni a pozostale dwa dni to bardziej taka rekreacja, tj. brzuszki rowerek itp. znajomi mowia mi zebym zaczal suplementowac kreatyne. ale ja za bardzo nie chce, za jeszcze maly staz. mysle ze wezme ja (kretke) po roku cwiczen. w tej chwili jestem na silowni 9 miesiecy. co do diety, to raczej dostarczam wszystkiego co potrzeba. jem 5 posilkow dziennie. natomiast co do treningu to troche zmieniam(y) zawsze cos w kazdym tygodniu. generalnie nie robimy w nastepnym tygodniu tego samego cwiczenia na ta sama grupe miesni. ostatnio w piatek to byla porazka. ale dzis juz wiem, ze po czesci byla to wina tego, ze lapie mnie grypa. tak wiec na silce bede w srode najwczesniej. co robic?

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
panikujesz bo masz zastój 2 tygodnie?a co bys chciał co tydzien na klate 10kg podjeżdzac?normalna sprawa ze czasem są przestoje.ale zawsze są czyms spowodowane(wszystko napisane wyzej)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1939
czesc
do Damixxx
nie tyle panikuje, co sie zastanawiam jaka moze byc przyczyna, oraz nie lubie raczej nie miec jakis tam osiagow w okreslonym czasie. ale i tak dzieki za odpowiedz, kazda jest dobra, bo czegos tam uczy, a co z ta kretka?
narka

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
Przyłóż sie do miski i zrób sobie 3dniową przerwe..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRAWDZONY ZESTAW NA DORZEŻBIENIE

Następny temat

kiedy siła stoi w miejscu....

Shoty
Polecane artykuły