SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plecy + łapa<<---do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1205


Plecki
Dawalem juz swoje foty ale nikt mi ich nie ocenil. Teraz postaralem sie zrobic lepsze i czekam na opinie........

Danonki pijemy bo duzi byc chcemy:P <<CANNABIS>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13499
fajny kontrast , wąski w pasie szeroki w barkach, oby tak dalej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
za***iste plecki podoba mi się tak dalej sog
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326
SOG from Paszczak
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Masa mała
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1205


Next
Dzieki chlopaki. Moj trening opiera sie na rozbudowaniu szerokich plecow Chodzi mi o atletyczna budowe i dobra rzezba

Danonki pijemy bo duzi byc chcemy:P <<CANNABIS>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dawaj następne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1205


Jeszcze jedna
Zaraz wysle łape. Ćwicze ok 14 miesięcy, staram sie regularnie dbam o diete, brzydze sie sterydami i wszystkim podobnym, a sam tylko raz dibencoze bralem i pozatym nic z chemi...

Danonki pijemy bo duzi byc chcemy:P <<CANNABIS>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1205


no i bicek
nie mam abonametu i foty bede co 10 min rzucal

Danonki pijemy bo duzi byc chcemy:P <<CANNABIS>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1205


Next
Bardzo bym prosil o ocene moich osiagniec i ewentualnie propozycje jaka odrzywke moglbym zakupic bo mam taki zamiar. Chcialbym sie zmiescic w 200zl. Chodzi mi o cos na przybranie na wadze. z gory dzieki!

Danonki pijemy bo duzi byc chcemy:P <<CANNABIS>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12996
pozycz se mietka od joja

"Tak jak na polu walki nie tego człowieka
Mam za najdzielniejszego, co najgłośniej szczeka,
Tak samo i pobożność szczerą w sercu kryje
Nie ten, co leżąc krzyżem, skręca sobie szyję".

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Była walka na bicepsy, pora na konkurs KAPTURÓW!! ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

zerknijcie

electro
Polecane artykuły