bo kłuce sie z kumplem on mówi ze "na sucho" to bez odzywek i bez koksu
ja mówie ze na sucho to bez koksu czyli mozna powiedzić ze jezeli sie je odzwyki to cwiczy sie na sucho
wiem ze głupie!
prosze tylko napisać
poczekać jak odpisze! pokaze kumplowi!
i potem mozna wykasować!
bo chyba mam racje
ja mówie ze na sucho to bez koksu czyli mozna powiedzić ze jezeli sie je odzwyki to cwiczy sie na sucho
wiem ze głupie!
prosze tylko napisać
poczekać jak odpisze! pokaze kumplowi!
i potem mozna wykasować!
bo chyba mam racje

bunchet
Krzysztof Piekarz
