SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA - małe pytanie :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8985
witam :)
mam małe pytanie odnoście dawkowania BCAA.
Czy bierze się go codziennie ?? w dni nieteningowe też ??
Czy tylko przed i po treningu ??

POZDRAWIAM !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
ja jestem zwolennikiem brania tylko przed treningiem i to w dużych dawkach..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
rozumiem, że jesteś na etapie robienia rzeźby ??

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 317 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19124
po tez mozesz, np. z carbo, leucyny z weglowodanami przyczynia sie do wzrostu potreningowej syntezy bialek

BigMysza

### Death to Spam ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no i rano jest bezpiecznym okresem w ciemno dla BCAA
przed i po treningu juz padlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8985
noi nie uzyskalem odpowiedzi...
Konkretnie sie pytam. Cwicze 3 razy w tygodniu (pon wt. sr )Mam brac tylko w te 3 dni BCAA czy w kazdy dzien ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Moim zdaniem nie ma potrzeby w dni nietreningowe. W treningowe walił bym porcję przed treningiem, ewentualnie dodatkowo rano. Nie odpowiedziałeś, czy robisz masę, czy rzeźbę.. nie wnikam już w twój rozkład dni treningowych, bynajmniej dziwny..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1485
rozbij sobie te treningi..maxylanie to dwa treningi pod rzad..inaczej to narobisz tylko lipy i nic z tego nie bedziesz mial..a co do bcaa to lykaj tylko w dni treningowe 30min przed treningiem i zaraz po treningu! nie inaczej!

..::jestem bardzo wylewny..bo mnie boli..nie?::..;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8985
ok Dzięki :)
a z tymi treningami to pomylka :/
Ja cwicze pon. śr. pt. !!!

Dzieki...
Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo Speed Extreme

Następny temat

pytanie

WHEY premium