Witam. Od stycznia jadę na redukcji, sama dieta oraz trening siłowy split 5 dni. Zero areobów, zero spalaczy. Powolutku zredukowałem około 10kg, średnio 2,5kg traciłem miesięcznie. Aktualnie dosyć mocno zjechałem z kcal, zacząłem z 2900 teraz około 2300 tylko wydaje mi się, że za mocno ponieważ odczuwam bóle mięśni i ogólnie nie najlepiej się czuje. Chciałbym zredukować jeszcze około 5kg i jakoś dotrwać do końca redukcji którą planuje na lipiec. Prosiłbym o jakieś sugestie i porady, czym podbić kcal tak aby jeszcze ten fat się palił .


Krzysztof Piekarz
